Články - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Články

Kvalitní tisk plakátů in-house?

3. února 2014, 22.19 | Canon uvádí dvě velkoformátové tiskárny pro in-house tisk plakátů a POS materiálů.

• iPF6400SE a iPF8400SE, nové modely se systémem šesti pigmentových barev, rozšiřují řadu grafických tiskáren imagePROGRAF

 

 

 

Konica Minolta dokončila inovaci celé série černobílých zařízení

3. února 2014, 21.31 | Nové přístroje nabízejí revoluční ovládací panel a mnoho dalších užitečných funkcí.
Inovací prošla již všechna barevná i černobílá multifunkční zařízení.
Konica Minolta uvádí na trh pět

 

 

 

NOVINKA: Canon imageRUNNER 2202N

3. února 2014, 20.13 | Canon Europe představuje imageRUNNER 2202N - multifunkční zařízení z produktové řady imageRUNNER, určené pro černobílý tisk

 

 

 

S uvedením nových A4 zařízení ECOSYS přináší Kyocera i novou konvenci pojmenování

18. ledna 2014, 21.47 | Kyocera Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, uvádí na trh řadu pěti cenově dostupných multifunkčních zařízení formátu A4, která nahrazují stávající modely ve své třídě. Nová zařízení s objemem tisku 30 – 35 A4 stran za minutu jsou ideální pro vysoce kvalitní velkoobjemový tisk a kopírování zejména v malých a středně velkých firmách. V České republice jsou nová multifunkční zařízení distribuována společností Janus.

 

 

 

75 let xerografie, matky Xeroxu

24. října 2013, 22.21 | Na první pohled to není nic zvláštního. Na skle napsané datum a místo: 10-22-38 Astoria. Kopie je navíc lehce rozmazaná, ale to nic nemění na skutečnosti, že je to první xerografická kopie vůbec! Tento rok, dne 22. října, uplulo 75 let od chvíle, kdy Chester Carlson v pronajatém pokoji domu stojícím v ulici Astoria v newyorské čtvrti Queens udělal první xerografický obrázek na světě.

 

 

 

Laserové tiskárny Samsung s ekoznačkou New Blue Angel

Samsung nás informoval, že získal ekoznačku New Blue Angel, udělovanou německým spolkovým ministerstvem životního prostředí, pro celkem dvacet modelů jednobarevných a multifunkčních laserových tiskáren formátu A4. Mrzuté je, že stránky Der Blaue Engel nebo The Blue Engel ekoznačku New Blue Angel jaksi neznají – to zřejmě marketing vykouzlil ve snaze odlišit udělení podle metodiky RAL-UZ 122 (platila do března) a nové RAL-UZ 171.

 

 

 

be3D.cz je distributorem Leonar3Do

22. října 2013, 17.28 | Oficiálním distributorem Leonar3Do pro Českou republiku se stala společnost be3D.cz. Leonar3Do je pokročilým 3D modelovacím nástrojem umožňujícím modelovat v několika různých režimecha je logickým doplňkem 3D tiskáren. Technologie je vhodná pro architekty, designéry, módní návrháře, umělce nebo školy.

 

 

 

Canon PIXMA Pro-10 v praxi

17. října 2013, 04.57 | Špičková fotografická tiskárna PIXMA Pro-10 pro formát A3 využívá systém deseti pigmentových inkoustů s Chroma Optimizer a stojí uprostřed řady mezi modely Pro-1 a Pro-100. Tiskárnu jsem zprovoznil a otestoval před její instalací v žižkovském studiu IDIF, kde je díky spolupráci se společností Canon k dispozici i pro účastníky vybraných workshopů, kurzů a seminářů.

 

 

 

Nové tiskárny HP a důraz na mobilitu

8. října 2013, 15.36 | Hewlett-Packard představil nové tiskárny, zejména pro firemní použití. Jedná se o velkou „generační“ výměnu modelů velkých laserových tiskáren po téměř deseti letech. Vzhledem k odhadu, že do roku 2015 bude 37 % zaměstnanců všech firem mobilních, nová řešení HP pomohou firmám snížit bezpečnostní rizika mobilního přístupu a zajistit spolehlivý mobilní tisk i přístup k dokumentům.

 

 

 

Dnes je první den 18. DigiFora a veletrhů FOR CAMERA a FOR MUSIC & SHOW

2. října 2013, 14.31 | Ve čtvrtek 3. října 2013 se v 10 hodin otevírají brány výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech a zahajuje program 18. DigiFora a veletrhů FOR CAMERA a FOR MUSIC & SHOW. Toto propojení přibližuje návštěvníkům obory, které jsou díky vývoji technologií a také zájmu odborné i široké veřejnosti stále více vzájemně provázány a nedovedeme si bez nich představit mnoho různých oborů ať už v oblasti obchodní, pracovní, tvůrčí, ale také v zábavě a relaxaci.

 

 

 

Strana výpisu

... 61

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: