Dvacáté číslo internetového magazínu IDIF 20/2013 - Archiv iZIN IDIF - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Archiv iZIN IDIF

Dvacáté číslo internetového magazínu IDIF 20/2013

28. června 2013, 18.34 | Dvacítka, to je pěkně zaokrouhlené číslo a kdyby se jednalo o dvacet let, byl by důvod k velké oslavě. V našem případě se jedná o dvacet čísel týdeníku, která jsme do dnešního dne vydali. Máme tedy důvod alespoň pro malou oslavu. Faktem ale je, že pro nás je důležitější vaše spokojenost, tedy aby všechna čísla pro vás byla zajímavá, plná aktuálních a inspirujících informací. A doufáme, že tak je tomu i v případě 20. vydání, u něhož první strana patří modelce Aleně Pudilové, která s IDIF spolupracuje rok a zaměřuje se hlavně na portrét a glamour fotografii.

 

 

iZIN IDIF 20/2013

 

V týdenní soutěži hrajeme o publikaci Večery s fotografem autorské dvojice Edita Pacovská, Jiří Heller, kterou vydala a věnuje společnost IDIF. Vítěz nebo vítězka bude vylosován nebo vylosována ze správných odpovědí na soutěžní otázku: Na kolik dnů je rozvržena Letní fotografická škola IDIF? Držíme vám palce. Ať vám přeje štěstí.

 

iZIN 20/13

 

Z kurzů IDIF tentokrát doporučujeme vaší pozornosti hlavně blížící se Letní fotografickou školu, která se uskuteční v Praze, a také Fotografický akt připravený v Brně. Zařadili jsme více novinek, neboť se "urodilo" více takových, které opravdu stojí za pozornost. Rubrika zaměřená na praxi, tipy a rady v tomto čísle opět patří dalšímu dílu sariálu, který je zaměřený na zvládnutí digitální zrcadlovky, potažmo digitálního fotoaparátu jako takového, v rubrice Recenze je systémový kompaktní fotoaparát Canon EOS M a samozřejmě nechybí ani tipy na aktuální výstavy.  

 

Přejeme vám příjemný víkend a úspěšný celý nový týden.

 

Za tým redakce iZIN

 

Jan Pěnkava, šéfredaktor

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » iZIN IDIF  » Archiv iZIN IDIF  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: