Třinácté číslo internetového magazínu IDIF 13/2013 - Archiv iZIN IDIF - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:



Archiv iZIN IDIF

Třinácté číslo internetového magazínu IDIF 13/2013

10. května 2013, 22.00 | Také v třináctce najdete pravidelný výběr nejaktuálnějších informací z oblastí, kterým se věnujeme. Přirozeně můžete vybírat z bohaté nabídky kurzů IDIF a IDIF Edication, věříme, že vás zaujme výběr z novinek na trhu foto-video-imaging i praktické tipy na úpravy snímků v programu Zoner PhotoStudio 15, nechybí ani recenze, tentokrát na knihu Fotografujeme portréty, ani zajímavé akce.

 

 

 

 

 

iZIN IDIF 13/2013

 

Sluší se upřesnit, že ony zajímavé akce jsou tentokrát netypické. Navíc jen na jednu je možno se akreditovat a navštívit ji. Přesto věříme, že vás zaujmou. Víc neprozradíme – podívejte se a posuďte sami. Nechybí další díl Rozhovorů „Představujeme lektory IDIF“. A velmi nás těší, že vám tentokrát můžeme představit fotografa Aleše Funkeho z Liberce.

 

iZIN IDIF 13/13

 

Týdenní soutěž vám může přinést druhou praktickou a elegantní foto-videobrašnu Unomat Digi Slight 50, kterou věnovala společnost ExcelFOTO z Hradce Králové. Vítěz nebo vítězka bude opět vylosován nebo vylosována z e-mailů se správnou odpovědí na soutěžní otázku. Musíme ještě připomínat, že tato soutěž probíhá vždy on-line na webových portálech IDIFu a je umístěna na levé navigační liště?

 

Přejeme vám příjemný víkend a úspěšný celý nový týden.

 

Za tým redakce iZIN

 

Jan Pěnkava, šéfredaktor

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » iZIN IDIF  » Archiv iZIN IDIF  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: