Třicáté sedmé číslo internetového magazínu IDIF 37/2013 - Archiv iZIN IDIF - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Archiv iZIN IDIF

Třicáté sedmé číslo internetového magazínu IDIF 37/2013

1. listopadu 2013, 18.02 | Toto číslo vyšlo 1. listopadu a dosud bylo většinou velmi příjemné počasí, věříme proto, že jste toho využili a byli jste úspěšní při pořizování snímků s podzimní tématikou – sobě a svým blízkým pro radost, ale také s výběrem tří nejlepších snímků do fotografické soutěže Podzim barevně i černobíle. Na titulní stranu jsme ovšem aktuálně zařadili informaci o tom, že 8. vydání populárně-odborné publikace Mistrovství práce s DSLR už je v prodeji.

 

 

 

 

 

iZIN IDIF 37/2013

 

V rubrice Kurzy ještě jednou propagujeme podzimní rekvalifikační kurzy s certifikací od MŠMT ČR v Praze a Brně první. A z běžných kurzů, které se brzy budou konat, jsme z pražských vybrali ty zaměřené na co nejlepší zvládání digitálních zrcadlovek a v Brně vás zveme na tvůrčí kolorování fotografií.

 

iZIN 37/13

 

Do rubriky Recenze jsme zařadili test kompaktního DSLM přístroje Sony Alfa NEX-7 a do Novinek špičkový a všestranně použitelný kompakt Sony Cyber-shot DSC-RX10. Na šesté straně najdete tipy na zajímavé výstavy a akce, a to Secese/Vitální umění 1900, kterou uspořádalo UPM Praha ve výstavních sálech Obecního domu, na výstavu k 90. výročí založení Českých aerolinií v odletové hale Terminálu 2 pražského ruzyňského letiště a na Den otevřených dveří v prodejně ExcelFOTO v Hradci Králové dne 5. listopadu.

 

Aktuální „vědomostní“ soutěž bude do 15. listopadu 2013 patřit společnosti Canon a její kompaktní zrcadlovce EOS 100D. Takže – držíme vám palce a ať máte štěstí!

 

Přejeme vám příjemný první listopadový víkend a úspěšný nový týden!

 

Za tým redakce iZIN s přátelskými pozdravy

 

Jan Pěnkava, šéfredaktor

 

 

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » iZIN IDIF  » Archiv iZIN IDIF  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: