Pětadvacáté číslo internetového magazínu IDIF 25/2013 - Archiv iZIN IDIF - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Archiv iZIN IDIF

Pětadvacáté číslo internetového magazínu IDIF 25/2013

2. srpna 2013, 18.24 | Toto číslo iZINu je mimořádné. Letní prázdniny se přehouply do své druhé poloviny, postupně si také vybíráme dovolené, proto jsme 25. číslo připravili výjimečně ne pro jeden týden, ale pro dva. Další číslo tedy vyjde až 16. srpna. Je to ovšem přesně ta výjimka, která potvrzuje pravidlo. A s ohledem na tuto skutečnost jsme pětadvacáté vydání rozšířili o dvě strany, které věnujeme ohlédnutí za dvěma kurzy, pražskými Základy kompozice, aneb jak na působivé snímky, který se konal 18. 7. 2013, a brněnským „fotovíkendovým workshopem“. Přirozeně jsou to současně pozvánky na další kurzy. A pozor! Nejbližší brněnský workshop bude už 10. a 11. srpna!

 

iZIN IDIF 25/2013

 

Samozřejmě nechybí medailonek další modelky spolupracující s IDIFem. Titulní a pátá strana tentokrát patří modelce Phạm Thị Minh Hằng, jejíž jméno nám, Čechům, voní exotikou, dálkami a dobrodružstvím. Vaší pozornosti také doporučujeme recenzi kompaktní digitální zrcadlovky Canon EOS 700D, zajímavé novinky, aktuality, tipy a další informace včetně pozvánek na výstavy a k soutěžím, „naší“ fotografické, kterou jsme – doufáme vtipně – nazvali „MOJE ŠŤASTNÉ LÉTO ´13“, ale také zajímavě tvůrčí „KDE DOMOV MŮJ?“, ke které zve Centrum současného umění DOX.

 

iZIN IDIF 25/13

 

Soutěží chceme podpořit rekvalifikační kurzy, jejichž zahájení se blíží stejně rychle, jako zahájení nového školního roku. A hrajeme o stylové a současně praktické produkty s logy IDIF, exkluzivní tmavě modrou polokošili a termohrnek. Tak vám držíme palce! A opakujeme důležité upozornění. Poněvadž už druhý výherce si po značně dlouhou dobu nedomluvil převzetí/předání své výhry, připomínám, že pokud se tak nestane do měsíce, tedy do 30 dnů, výhra propadá a výherci zaniká jakýkoli nárok na ni. 

 

Přejeme vám příjemný tento i příští víkend a úspěšné nejen nejbližší dva týdny!

 

Za tým redakce iZIN

 

Jan Pěnkava, šéfredaktor

 

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » iZIN IDIF  » Archiv iZIN IDIF  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: