Dvacáté šesté číslo internetového magazínu IDIF 26/2013 - Archiv iZIN IDIF - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Archiv iZIN IDIF

Dvacáté šesté číslo internetového magazínu IDIF 26/2013

16. srpna 2013, 16.01 | Číslo 26 je už přirozeně opět standardní týdeník, tudíž opět s rozsahem šesti stran. Titulní strana patří modelce Elišce Blažkové, která spolupráci na kurzech IDIF a IDIF Education teprve začíná. A je to rozhovor předposlední. Tedy určitě v této řadě. Časem možná ještě nějaký připojíme. Představení modelky je samozřejmě spojeno s pozvánkou na aktuální a blížící se kurzy.

 

 

 

 

 

 

iZIN IDIF 26/2013

 

Na recenzi amatérské digitální zrcadlovky Canon EOS 700D navazuje recenze základního kitového zoomu Canon EF-S 18–55 mm 1:3,5–5,6 IS STM, který jsem testoval v kombinaci se zrcadlovkami EOS 700D a 100D, s nimiž byl na jaře představen a pro které je primárně určen. A na recenzi malé, lehké a maximálně kompaktní zrcadlovky EOS 100D právě pracuji… Samozřejmě vás opět upozorňujeme na vybrané novinky, aktuality, tipy a další informace, tentokrát opět převážně na „naše“, tedy akce IDIF. Samozřejmě nemůže chybět připomenutí fotografické soutěže „MOJE ŠŤASTNÉ LÉTO ´13“. Už se máte čím pochlubit? Tak neváhejte! Těšíme se na vaše fotografie, ať už jsou působivé, nebo vtipné, malebné, nebo dramatické, akční a dynamické, nebo klidné a relaxační, ať už vyprávějí příběh, nebo mají vzbudit emoce.

 

iZIN IDIF 26/13

 

Týdenní soutěží chceme vaši pozornost obrátit k blížícímu se podzimnímu DigiForu, s.r.o., a hrajeme opět o stylové a současně praktické produkty s logy IDIF, set, který tvoří exkluzivní tmavě modrá polokošile plus termohrnek. Držíme vám palce! A pamatujte: Poněvadž už druhý výherce si po značně dlouhou dobu nedomluvil převzetí/předání své výhry, připomínám, že lhůta je jeden měsíc, tedy 30 dnů, poté výhra propadá a výherci zaniká jakýkoli nárok na ni.

 

Přejeme vám příjemný víkend a úspěšný celý týden.

 

Za tým redakce iZIN

 

Jan Pěnkava, šéfredaktor

 

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » iZIN IDIF  » Archiv iZIN IDIF  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: