Dvacáté čtvrté číslo internetového magazínu IDIF 24/2013 - Archiv iZIN IDIF - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Archiv iZIN IDIF

Dvacáté čtvrté číslo internetového magazínu IDIF 24/2013

26. července 2013, 16.44 | Přiblížila se polovina letních prázdnin a je tu také pravidelný týdeník s aktualitami, novinkami, tipy a dalšími informacemi. Titulní strana tentokrát patří modelce Nikole Mažgútové v dalším dílu série, v níž vás seznamujeme s modelkami, které s IDIF spolupracují. Nikola je „aktová modelka“ pro Brno a můžete se s ní setkat už v neděli 28. července na brněnském kurzu Fotografický akt.

 

 

 

 

 

iZIN IDIF 24/2013

 

Soutěž patří celý měsíc červenec společnosti FOTOLAB, tentokrát ale zaměřujeme vaši pozornost na novou verzi aplikace CEWE FOTOSVĚT pro tablety a chytré mobilní telefony. Soutěžní otázka zní: „Jaké produkty byly přidány do nové mobilní aplikace CEWE FOTOSVĚT?“ Výhra se nezměnila: opět hrajeme o pětisetkorunovou slevu na jakoukoli CEWE FOTOKNIHU. Držíme vám palce! A připojuji důležité upozornění. Poněvadž už druhý výherce si po značně dlouhou dobu nedomluvil převzetí/předání své výhry, připomínám, že pokud se tak nestane do měsíce, tedy do 30 dnů, výhra propadá a výherci zaniká jakýkoli nárok na ni.   

 

iZIN IDIF 24/2013

 

Z kurzů IDIF opakovaně doporučujeme vaší pozornosti rekvalifikační kurzy, které mají svou nespornou hodnotu a jejichž první blok zahájí 6. září 2013, a v Brně opět Fotografický akt pod vedením fotografa Josefa Knápka. Recenzované produkty jsou dva, jednak zcela aktuálně nová verze aplikace CEWE FOTOSVĚT pro tablety a chytré mobilní telefony a jednak MoGraph, asi to nejlepší, co nám CINEMA 4D nabízí pro animace a nedestruktivní modelování. Samozřejmě vás zveme také k seznámení s čerstvými novinkami, tipy a aktualitami, nechybí ani ukázkový výběr bezplatné inzerce a také pozvánka do soutěže Moje šťastné léto ´13 a do galerií.  

 

Přejeme vám příjemný víkend a úspěšný celý nový týden.

 

Za tým redakce iZIN

 

Jan Pěnkava, šéfredaktor

 

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » iZIN IDIF  » Archiv iZIN IDIF  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: