Deváté číslo internetového magazínu IDIF 9/2013 - Archiv iZIN IDIF - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Archiv iZIN IDIF

Deváté číslo internetového magazínu IDIF 9/2013

13. dubna 2013, 01.58 | Na titulní stranu jsme tentokrát připravili „ochutnávku“ prvního dílu nového seriálu či série článků o programu Zoner PhotoStudio 15 a jeho funkcích. Další výběr jako obvykle zahrnuje nejbližší i blížící se kurzy v Praze, Brně i Liberci, rozhovor s dalším lektorem, jímž je tentokrát Jan Branč, některé články uveřejněné na portálech IDIF, aktuální informace o vybraných akcích a samozřejmě soutěž.

 

 

 

 

 

iZIN IDIF 9/2013

 

Proč jsme zařadili seriál zaměřený na praxi s programem Zoner PhotoStudio 15? Jednak abychom posílili nově zavedené kurzy zaměřené na Zoner PhotoStudio 15, ale také proto, že patří mezi nejvíce používané programy pro úpravy fotografií a je českého původu. Série praktických článků bude mít 14denní periodicitu a bude postupně představovat zajímavé funkce, které vám mohou pomoci efektivněji upravovat své fotografie.

 

iZIN IDIF 9/13

 

Doufáme, že se vám přes nepřízeň počasí daří tvorba soutěžních fotografií s jarní a velikonoční tematikou. Třeba jste objevili a ocenili kouzlo table-top fotografické tvorby a výtvarně pojatých, nebo dokonce symbolických zátiší.

 

Zaskočilo nás několik dotazů na adresu, kam máte zaslat odpověď do týdenní, tedy nefotografické soutěže. Ta jako vždy probíhá on-line na webových portálech IDIFu a je umístěna na levé navigační liště. V aktuální týdenní soutěži hrajeme o praktickou foto-videotašku Unomat Digi Slight 50 v elegantní černo-červené barevné kombinaci, kterou do soutěže poskytla společnost ExcelFOTO. Získá je ten, nebo ta, kdo správně zodpoví otázku Jakou frekvenci Full HD videa má minikamera Braun SixZERO DV? – a bude mít štěstí při losování.

 

Přejeme vám příjemný víkend a úspěšný celý nový týden.

 

Za team redakce iZIN

 

Jan Pěnkava, šéfredaktor

 

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » iZIN IDIF  » Archiv iZIN IDIF  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: