Desáté číslo internetového magazínu IDIF 10/2013 - Archiv iZIN IDIF - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Archiv iZIN IDIF

Desáté číslo internetového magazínu IDIF 10/2013

19. dubna 2013, 22.05 | Jako titulní článek jsme vybrali první díl lehce aktualizovaného seriálu Fotografujeme s DSLR, který sám o sobě přináší velkou porci informací, koneckonců v perexu 1. dílu „Začínáme“ přímo stojí, že „byste měli nalézt odpovědi na všechny důležité otázky ohledně digitální fotografie a práce s digitální jednookou zrcadlovkou“. Ale navíc je podpůrným prvkem pro vzdělávací kurz Začínáme s DSLR a kurzy na něj navazující a podobné.

 

 

 

 

iZIN IDIF 10/2013

 

Obsah desátého čísla iZINu tvoří opět ochutnávka z akcí a článků, které jsou podle nás důležité nebo zajímavé pro široký okruh osob, i když je zřejmé, že každý z nás si vybere to, co chce, potřebuje, anebo co ho zaujalo. Takže nechybí aktuální informace o nejbližších kurzech v Praze, Brně i Liberci, ale zařadili jsme také novinky, které obohatily nabídku kurzů IDIF, rozhovor s dalším lektorem, a to Josefem Knápkem, vybrané články z portálů IDIF, aktuální informace o zajímavých akcích a samozřejmě soutěž.

 

iZIN 10/13

 

Mezi dotazy čtenářů bylo opět několik na adresu, kam se posílá odpověď do týdenní, tedy nefotografické soutěže. Ta jako vždy probíhá on-line na webových portálech IDIFu a je umístěna na levé navigační liště. Přikládám screenshot. V aktuální týdenní soutěži hrajeme o velmi hodnotnou cenu, 1TB externí síťové úložiště WD My Book Live, kterou do soutěže poskytla společnost Western Digital. Cenu získá ten, nebo ta, kdo správně zodpoví, co podle WD znamená správně zálohovat – a bude mít štěstí při losování.

 

on-line soutěž na portálech IDIF

 

Děkujeme všem, kteří jste přihlásili své fotografie do "jarní" fotografické soutěže. V současné době probíhá hodnocení, výsledky podle pravidel soutěže vyhlásíme po 30. dubnu 2013.

 

Přejeme vám příjemný víkend a úspěšný celý nový týden.

 

Za team redakce iZIN

 

Jan Pěnkava, šéfredaktor

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » iZIN IDIF  » Archiv iZIN IDIF  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: