Čtyřicáté třetí číslo internetového magazínu IDIF 43/2013 - Archiv iZIN IDIF - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Archiv iZIN IDIF

Čtyřicáté třetí číslo internetového magazínu IDIF 43/2013

13. prosince 2013, 19.17 | Toto číslo týdeníku iZIN IDIF otevírá slíbené ohlédnutí za velmi oblíbenými fotografickými kurzy zaměřenými na akt, zejména Daylight nude Roberta Vana a Portrét, glamur, akt s Josefem Knápkem. Poněvadž už máme připraveny nové termínu těchto kurzů v Brně, je článek přirozeně také pozvánkou na ně. A do příštího čísla připravujeme představení spolupráce s populárním brněnským divadlem Husa na Provázku, s nímž IDIF připravuje i velmi zajímavou výstavu fotografií a další akce.

 

 

 

iZIN 43/13

 

Samozřejmě nechybí tipy na vybrané blížící se kurzy, workshopy a semináře. Vybrali jsme zcela nový kurz Akt, glamour a budoir fotografie, jehož součástí je i velmi zajímavý bonus: Fotografování se světly Mrosconi StudioLight 1200P ve světové premiéře! Věříme, že tuto jedinečnou příležitost budete chtít využít. Kurz se uskuteční 17. prosince v Liberci. Opakovaně anoncujeme kurz Začínáme: DSLR Nikon, který se uskuteční 18. prosince v Liberci a začátkem příštího roku i v Praze. A z brněnských kurzů je to Produktová a reklamní fotografie pro pokročilé II dne 17. prosince.

 

iZIN IDIF 43/13

 

V rubrice Recenze je upoutávka na článek Canon CanoScan 9000F Mark II v testu, tedy na recenzi výkonného a všestranného plochého skeneru zaměřenou hlavně na skenování fotografií a transparentních předloh – kinofilmů, ať už v pásech, nebo diapozitivů v rámečcích, a také středního formátu.

 

Opakovaně připomínáme zimní soutěž, kterou jsme vyhlásili s partnerem, jímž je OEHLING CZ, a která je pojata mnohem šířeji než soutěže předešlé, tedy jarní, letní a podzimní. Ty byly čistě fotografické, kdežto zimní není jen a pouze o fotografii. Téma „PF 2014 tisíckrát a pokaždé jinak“ nabízí velmi široké pojetí a takové jsme i zvolili. K dispozici jsou tři kategorie: první je hlavně fotografická, druhá preferuj editaci a počítačovou grafiku a třetí počítačovou grafiku a výtvarnou typografii.

 

A na šesté straně nemůže chybět aktuální vědomostní soutěž Canon o „malou, ale šikovnou“ digitální zrcadlovku Canon EOS 100D – a pozor: končí 20. prosince 2013! Pokud jste se v této soutěži ještě „nebrali o své štěstí“, zkuste to tedy teď! Držíme vám palce!

 

Přejeme vám příjemný víkend a úspěšný celý nový týden! 

 

Za sebe i redakci iZIN

 

Jan Pěnkava, šéfredaktor

 

 

 

 

 

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » iZIN IDIF  » Archiv iZIN IDIF  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: