Čtyřicáté druhé číslo internetového magazínu IDIF 42/2013 - Archiv iZIN IDIF - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Archiv iZIN IDIF

Čtyřicáté druhé číslo internetového magazínu IDIF 42/2013

6. prosince 2013, 17.47 | Na titulní straně dvaačtyřicátého čísla týdeníku iZIN je první z několika „ohlédnutí“ za vybranými kurzy, které se uskutečnily v letošním roce v Brně. Jako první to je kurz Rodinné fotografie, následovat bude fotografický akt a připravujeme i představení spolupráce s divadlem Husa na Provázku, s nímž IDIF připravuje i velmi zajímavou výstavu fotografií a další akce.

 

 

 

 

 

iZIN 42/13

 

Z blížících se kurzů, workshopů a seminářů jsme vybrali první ze série kurzů zaměřených na software Zoner Photo Studio 16, které se budou konat v Praze, dále kurz Začínáme: DSLR Nikon, který se uskuteční v Liberci a v příštím roce i v Praze, a z brněnských pak populární kurz Produktová a reklamní fotografie pro pokročilé II.

 

Rubrika Recenze patří podle slibu plnoformátové digitální zrcadlovce Nikon D600, na šesté straně připomínáme aktuální vědomostní soutěž Canon o kompaktní, „malou, ale šikovnou“ digitální zrcadlovku Canon EOS 100D a nechybí ani několik tipů na zajímavé výstavy fotografií (a nejen fotografií).

 

iZIN 42/13

 

A samozřejmě připomínáme, že jsme odstartovali zimní soutěž, jejímž partnerem je společnost OEHLING CZ. Soutěž tentokrát není jen a pouze o fotografii. Téma „PF 2014 tisíckrát a pokaždé jinak“ nabízí velmi široké pojetí a takové jsme i zvolili. K dispozici tedy máte tři kategorie: první je hlavně fotografická, druhá preferuj editaci a počítačovou grafiku a třetí počítačovou grafiku a výtvarnou typografii. Těšíme se na vaše soutěžní práce!

 

Přejeme vám příjemný víkend a úspěšný celý nový týden! 

 

Za sebe i redakci iZIN

 

Jan Pěnkava, šéfredaktor

 

 

 

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » iZIN IDIF  » Archiv iZIN IDIF  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: