Čtyřicáté čtvrté číslo internetového magazínu IDIF 44/2013 - Archiv iZIN IDIF - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Archiv iZIN IDIF

Čtyřicáté čtvrté číslo internetového magazínu IDIF 44/2013

20. prosince 2013, 19.06 | Předposlední číslo letošního roku přináší slíbené „ohlédnutí“ za workshopem na festivalu DUHA V BRNĚ a s populárním Divadlem Husa na provázku a představení spolupráce, jejímž výsledkem je projekt „Duha naděje“ s výstavou fotografií v Masarykově onkologickém ústavu v Brně na Žlutém kopci. Výstava bude zahájena 9. ledna 2014 slavnostní vernisáží a navštívit ji budete moci do konce ledna 2014.

 

 

 

 

 

iZIN 44/13

 

Z blížících se kurzů jsme se zaměřili na začátek ledna nového roku, neboť nyní tu je sváteční období a i když „Ladovská zima“ je zatím v nedohlednu, rozhodně nejbližší dny nebudou obdobím kurzů, workshopů a seminářů. A tak jsme vybrali kurz zaměřený na program Zoner Photo Studio 16 Pro, který je naplánován na 8. ledna, klasický kurz Makrofotografie: Poznejte fascinující mikrosvět, který se uskuteční 15. ledna, a brněnský kurz Modelingová fotografie exteriér/interiér pro pokročilé, který je naplánován na 17. leden 2014.

 

iZIN 44/13

 

Recenzovaným produktem je tentokrát základní objektiv Nikon AF-S Nikkor 50 mm 1:1,4G a aktuálně jsme zařadili prakticky zaměřený „obrazový průvodce“ na téma, jak vkládat snímky do galerií a soutěží, který jsme připravili na základě žádosti čtenáře. Tím jsme současně připomněli zimní soutěž vyhlášenou s partnerem – OEHLING CZ.

 

A šestou stranu jsme z větší části věnovali „vědomostním soutěžím“. Jednak přinášíme jméno výherce soutěže Canon, který získal kompaktní, ale výkonnou digitální zrcadlovku Canon EOS 100D, ale současně přirozeně vyhlašujeme soutěž novou, zaměřenou na nejnovější vydání populárně-odborné knihy Mistrovství práce s DSLR, kterou také IDIF věnuje jako velmi lákavou výhru.

 

PF 2014

 

Přejeme vám jako každý týden příjemný víkend a úspěšný celý nový týden, ale tentokrát především příjemné prožití svátečních dnů a do blížícího se nového roku splnění všech dobrých plánů a přání.

 

Za sebe i redakci iZIN

 

Jan Pěnkava, šéfredaktor

 

 

 

 

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » iZIN IDIF  » Archiv iZIN IDIF  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: