Čtyřicáté číslo internetového magazínu IDIF 40/2013 - Archiv iZIN IDIF - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Archiv iZIN IDIF

Čtyřicáté číslo internetového magazínu IDIF 40/2013

22. listopadu 2013, 15.31 | Tak, a je tu už čtyřicáté číslo internetového magazínu iZIN IDIF! Čas prostě uhání, jako by někam spěchal. A my vám opět předkládáme aktuální nabídky kurzů IDIF a IDIF Education v Praze a Brně a vybrané novinky a tipy z oblastí, kterými se IDIF zabývá a s pozvánkou k dalším, které k nám souvisle proudí.

 

 

 

 

 

 

 

iZIN IDIF 40/13

 

V oblasti kurzů, workshopů a seminářů vaší pozornosti doporučujeme v Praze videokurz Josefa Maška nejen pro majitele videokamer, ale také digitálních foto-videoaparátů včetně zrcadlovek a kurz Romana Pihana Mistrovství: Externí blesk, v Brně pak kurz Lumíra Žemly Fotografujeme lidi kreativně.

 

iZIN 40/13

 

Tento týden jsme pro vás připravili recenzi knihy Tipy a nápady pro vaši CEWE FOTOKNIHU, kterou vydal Fotolab jako praktickou pomůcku pro podporu tvůrčího využití počítačového programu na vytváření působivých CEWE FOTOKNIH. Na titulní straně je vstup ke článku, který je zaměřen na podrobnější představení nových produktů Sony, s nimiž jsme se mohli krátce seznámit na tiskové konferenci. Jednalo se hlavně o kompaktní full-frame DSLM přístroje Alfa 7 a 7R, ale také nové výměnné objektivy a univerzálně použitelný kompakt Cyber-shot RX10. Ze zajímavých aktuálních výstav a akcí jsme prostor poskytli výstavy Jaromír Funke Mezi konstrukcí a emocí v Moravské galerii v Brně, Historie a současnost Českých aerolinií v Muzeu T. G. M. Rakovník a fotosoutěži a následné výstavě NIKON KALENDÁŘ 2014.

 

Na šesté straně pokračuje soutěž Canon o kompaktní, ale výkonný DSLR fotoaparát EOS 100D a samozřejmě připomínáme, že už jen týden můžete vybírat své nejlepší barevné i černobílé fotografie s podzimní tématikou do aktuální soutěže Podzim barevně i černobíle. Těšíme se na vaše fotografie a máme pro vás připravenu zimní soutěž, kterou odstartujeme za týden.

 

Přejeme vám příjemný víkend a úspěšný nový týden.

 

Za tým redakce iZIN s přátelskými pozdravy

 

Jan Pěnkava, šéfredaktor

 

 

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » iZIN IDIF  » Archiv iZIN IDIF  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: