Upfront- Váleční fotoreportéři - Články - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Články

Upfront- Váleční fotoreportéři

Upfront- Váleční fotoreportéři

23. března 2016, 08.09 | Zveme Vás na putovní výstavu představující fotografie dvou desítek respektovaných fotografů pocházejících převážně ze Španělska a Latinské Ameriky.

 

Světově uznávaní fotoreportéři vystavují snímky z oblastí válečných konfliktů, např. Blízkého východu, Afriky a Latinské Ameriky, které jsou znepokojivou sondou do osudů lidí žijících v těchto konflikty sužovaných oblastech.

 


UPFRONT je výstavní projekt mapující práci 23 předních současných válečných fotoreportérů. Přestože všichni pocházejí ze španělsky mluvících zemí, působí v místech konfliktů po celém světě.

 

Název projektu odkazuje k nebezpečným předním liniím, ve kterých se tito fotoreportéři pohybují ve snaze uhasit žízeň světa po nepřetržitém zpravodajství. Díky jejich nasazení a statečnosti máme možnost nepřímo sledovat dění v těchto oblastech jakoby z první řady. Často se jedná o nezávislé pracovníky, bez jakéhokoli zázemí nějaké instituce, kteří se vydávají do těch nejhorších a nejnebezpečnějších míst a konfliktních zón, jen aby o nich mohli podat svědectví.

Výstava se koná od 1. 4. - 23. 5. 2016 v Centru současného umění DOX Poupětova 1, Praha 7.

 

Zdroj: Centrum současného umění DOX /www.dox.cz/

Zdroj: http://www.dox.cz/cs/vystavy/upfront-valecni-reporteri?utm_source=civi&utm_medium=mailing&utm_campaign=20160317_Upfront_TK

Upfront- Váleční fotoreportéři

Tématické zařazení:

 » Články  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: