Xeikon oznamuje latinskoamerický debut Xeikon CX3 - Tiskové technologie - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Tiskové technologie

Xeikon oznamuje latinskoamerický debut Xeikon CX3

12. listopadu 2015, 10.22 | Xeikon, inovátor digitální barevné tiskové technologie, oznamuje latinskoamerický debut Xeikon CX3 v Andina-Pack, významná výstava obalů se koná 10. až 13. listopadu v Bogotě, Kolumbii.

 Vysokorychlostní, vysoce kvalitní Xeikon CX3 je nejproduktivnější pětibarevná digitální tiskárna na štítky ve své třídě. Oceněný Xeikon CX3 je pěti barevná digitální tiskárna na štítky, která běží rychlostí až 30 m / min s rozlišením 1200 x 3600 dpi. Její kvalita tisku je obohacena o unikátní Cheetah toner, speciálně vyvinutého pro vysoké rychlosti. To je v souladu s předpisy FDA pro styk s potravinami a nabízí možnost tisku bílé v jednom průchodu. Mimořádně nízká fixační teplota pro tento toner znamená, že širší rozsah substrátů může být digitálně potištěný při velmi vysokých úrovní kvality. Dostupnost vlastních tonerů také rozšiřuje škálu barev, které může být dosaženo, a to zejména při tisku značek, kde je obtížné shody barev dosáhnout.

 

 

Zdroj: Xeikon

Tématické zařazení:

 » Články  » Tiskové technologie  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: