Slavnostní otevření prvního Leica Boutique v ČR! - Články - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Články

Slavnostní otevření prvního Leica Boutique v ČR!

17. listopadu 2012, 12.41 | V pátek 16.11.2012 byl otevřen první Leica Boutique, a to v Centru FotoŠkoda v Praze. Tato významná fotografická událost jistě potěší nejednoho nadšeného fotografa.

Palác fotografie v srdci Prahy se tak zařadil mezi nemnoho míst, kde si zapálení fotografové mohou pořídit jedinečný, ručně vyrobený fotoaparát Leica.

Německá společnost Leica Camera navrhuje a vyvíjí fotoaparáty od roku 1913. Model Leica I z roku 1925 byl prvním kinofilmovým fotoaparátem s rozsáhlým komerčním úspěchem a rozšířením po celém světě. Naposledy, v létě letošního roku, svět ohromil první digitální full-frame fotoaparát pro černobílou fotografii, Leica M Monochrom.

Leica Boutique, specializovaný obchod s těmito unikátními fotoaparáty, byl již otevřen ve Francii, Velké Británii, Rusku, Japonsku, USA a Polsku. A nyní bude dostupný i českým fotografům, kteří si rádi fotoaparát skutečně „osahají“, než se rozhodnou pro jeho zakoupení.

Partnerská spolupráce firem Leica a Centra FotoŠkoda slibuje ideální prostředí pro důstojnou prezentaci kompletního portfolia výrobků společnosti Leica.

Od 16. 11. 2012 je fotografická legenda na dosah ruky v centru Prahy, konkrétně v Paláci Langhans, Vodičkova 37.

 

Při slavnostním zahíjení provozu Leica Boutique nám fotografům přímo pan Škoda slíbil maximum sortimentu, příslušenství a literatury firmy Leica skladem.

 

Takže rozhodně je na co se těšit a všem fotografům vřele doporučujeme návštěvu tohoto fotografického svatostánku.

 

Tématické zařazení:

 » Články  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: