Samsung na veletrhu CES 2015 představil nové audio produkty - Články - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Články

Samsung na veletrhu CES 2015 představil nové audio produkty

11. ledna 2015, 14.17 | Mezi novinkami jsou audio koncept WAM7500/6500 a rozšířená řada prohnutých soundbarů.
Společnost Samsung Electronics představila na veletrhu spotřební elektroniky CES 2015 řadu nových audio produktů.

Audio zařízení s označením WAM7500/6500 představuje nový koncept reprodukce zvuku. Nezáleží na tom, jak daleko či blízko reproduktorů se posluchači pohybují, všichni jsou pohlceni stejně plnohodnotným zvukem. Na rozdíl od konvenčních reproduktorů, které reprodukují zvuk jedním směrem, naplní nový koncept Samsung WAM7500/6500 zvukem celou místnost.

 

Tento převratný způsob zvukového přenosu zajišťuje technologie „Ring Radiator", s jejímž využitím se zvuk šíří prostorově (360°) s dokonalým vyvážením výšek i basů.

„Jsme si dobře vědomi toho, jak moc lidé milují hudbu, a proto neustále rozšiřujeme naše portfolio a přinášíme vysoce kvalitní bezdrátové audio produkty pro dokonalý domácí poslech," řekl Jurack Chae, Senior Viceprezident společnosti Samsung Electronics. „Nový koncept WAM7500/6500 zprostředkuje posluchačům živý zvuk, ať jsou kdekoli, a nové prohnuté soundbary umocní filmové zážitky při sledování televize."

Audio zařízení WAM7500/6500 byla vyvíjena v nejmodernějších audio laboratořích ve Valencii v Kalifornii. Reproduktory jsou vyrobeny z prémiových materiálů a jejich styl bude ladit s jakýmkoli interiérem. Budou představeny ve dvou modelech: stojícím (WAM7500) a přenosném (WAM6500).

 

Stojící typ nabídne stylový design v kombinaci s prémiovým zvukem. Přenosný typ má v sobě zabudovanou baterii, díky níž je možné vychutnat si skvělý zvuk kdekoli - doma i venku. Oba modely je možné jednoduše připojit k televizi, soundbaru nebo mobilním zařízením.

 

Samsung dále plánuje představení rozšířené řady prohnutých soundbarů. První prohnutý soundbar na světě, model 7500, byl představen v polovině roku 2014. Nyní bude řada rozšířena o modely 8500, 6500 a 6000, a díky tomu bude možné soundbarem optimálně doplnit prohnuté televizory různých velikostí od 45 po 78 palců.

Nová řada prohnutých soundbarů 8500 také nabídne vynikající 9.1 kanálový zvuk díky centrálnímu reproduktoru a dalšími postranními, které jsou mimo jiné umístěny na obou koncích soundbaru. Úžasný divácký zážitek bude umocněn dokonalým poslechem pohlcujícího zvuku.

 

Zdroj: samsung.com

Zdroj: http://www.samsung.com/cz/news/local/samsung-introduced-a-new-audio-products-at-ces-2015

Tématické zařazení:

 » Články  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: