Samsung Galaxy S7 a S7 edge budou mít tento týden první majitele - Články - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Články

Samsung Galaxy S7 a S7 edge budou mít tento týden první majitele

Samsung Galaxy S7

11. března 2016, 09.18 | Nejnovější vlajkové lodě společnosti Samsung se začnou prodávat 11. března 2016. Pro první zájemce připravil Samsung speciální prodejní akci. Nové majitele čeká také mimořádná zákaznická péče.

 

Nová generace smartphonů Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge vyniká elegantním designem, vysokým výkonem, pokročilými funkcemi fotoaparátu, odolností proti vodě a prachu či slotem na karty. To je však jen pár důvodů z mnoha, proč se na tyto novinky těšit. Majitelé Galaxy S7 a Galaxy S7 edge budou mít navíc zajištěnou prémiovou zákaznickou péčipřesspeciální infolinku. V den zahájení prodeje, 11. března 2016, Samsung také připravil pro všechny zájemce soutěž o sedm smartphonů Galaxy S7.

 

Soutěž a dárky při zahájení prodeje

Ve značkové prodejně Samsung v obchodním centru Palladium v Praze proběhne 
11. března 2016 od 12 hodin speciální akce při příležitosti uvedení nové generace smartphonů Galaxy na český trh. Její součástí bude soutěž pro všechny zájemce o sedm smartphonů Samsung Galaxy S7 (v černé barvě), ve hře je také 30 sluchátek Samsung Level-U. Účastníci budou plnit tři úkoly v zážitkových zónách, které jsou zaměřené na hlavní vlastnosti Galaxy S7. Odpovídat budou také na související otázky ve vědomostním kvízu.

 

 

Prémiová zákaznická péče MojeS7

Na nové majitele sedmé generace smartphonů Samsung Galaxy čeká také mimořádná zákaznická péče. Na infolince s číslem 800 665 377 (MojeS7 podle písmen na telefonním číselníku) získají veškeré potřebné informace ohledně nastavení, návodu či reklamace zařízení. Telefonní číslo 800 665 377 (MojeS7) poslouží také jako servisní linka s nadstandardními službami.

 

Absolutní novinkou, která zatím nemá v České republice obdoby, je možnost osobního vyzvednutí porouchaného přístroje. Uživatel jen zavolá do Zákaznického centra Samsung, následně jej kontaktuje servisní pracovník, který si s ním domluví přesné místo a čas pro vyzvednutí telefonu v rámci České republiky. Po uskutečnění opravy bude zákazníkovi opět telefon dovezen na místo, které si sám určí. Po dobu opravy mu bude navíc zapůjčen zdarma náhradní telefon Galaxy S7.

 

Pokud se majitel Galaxy S7 nebo Galaxy S7 edge rozhodne navštívit některé ze zákaznických servisních center Samsung osobně, proběhne oprava porouchaného zařízení do jedné hodiny, pokud to povaha závady umožní. Tuto službu poskytuje Zákaznické centrum Samsung v Praze (Ječná 36), Brně (AVION Shopping Park) a Ostravě (Nádražní 307/102).

 

Ohromují designem i funkcemi

Nejnovější přírůstky do rodiny Galaxy, Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge, jsou vyrobené z 3D skla a kovu. Jejich elegantní provedení je současně odolné proti vodě a prachu (IP68), a díky ergonomickým křivkám se příjemně drží v ruce. Quad HD Super AMOLED displej o velikosti 5,1 palce v případě Samsung Galaxy S7 a 5,5 palce u Samsung Galaxy S7 edge má nově funkci Always-On, díky které uživatelé nezmeškají žádný hovor nebo důležité upozornění.

 

Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge mají jako první smartphony fotoaparát Dual Pixel s vyšší rychlostí závěrky a přesnějším automatickým ostřením. Zachycují tak jasnější a ostřejší obraz, a to i za zhoršených světelných podmínek. Novinkou je také režim Motion Panorama. Obě novinky podporují funkci rychlého nabíjení přes kabel i bezdrátově. Nechybí hybridní slot, do kterého může uživatel vložit zároveň SIM kartu i microSD kartu, a tak získat další úložiště o velikosti až 200 GB.

 

Silný procesor a větší kapacita baterie zajišťují delší čas na hraní videoher, zatímco interní chladicí systém zabraňuje přehřívání přístroje. Nový doplněk pro hráče Game Launcher umožňuje upravovat spotřebu baterie a minimalizovat notifikace. Kromě toho mohou uživatelé své herní zážitky nahrávat a své obrazovky sdílet s ostatními hráči. Díky spárování s Vulkan API si uživatelé Galaxy S7 a Galaxy S7 edge užijí i graficky náročné hry, aniž by příliš vytěžovali baterii.

 

Samsung Galaxy S7 bude k dostání za 19 799 Kč s DPH (32 GB), Samsung Galaxy S7 edge za 22 599 Kč s DPH (32 GB). Prodej bude zahájen 11. března 2016.

 

 

Zdroj: samsung.com

 

 

Zdroj: http://www.samsung.com/cz/news/local/samsung-galaxy-s7-and-s7-edge-will-have-this-week-first-owners

Samsung Galaxy S7 edge

Tématické zařazení:

 » Články  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: