Rozšiřte si obzory: Sony představuje plnoformátový širokoúhlý zoom ZEISS 16-35mm F4 pro fotoaparáty s bajonetem E - Články - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Články

Rozšiřte si obzory: Sony představuje plnoformátový širokoúhlý zoom ZEISS 16-35mm F4 pro fotoaparáty s bajonetem E

FE1635Z_A

5. října 2014, 08.15 | · Vario-Tessar T* FE 16-35mm F4 ZA OSS (SEL1635Z) s praktickým širokoúhlým rozpětím zoomu
· Legendární design ZEISS optimalizovaný pro modelovou řadu 35mm plnoformátových fotoaparátů Sony α7
· Stabilizace obrazu Optical SteadyShot přímo v objektivu
· Kompaktní a přenosný, odolný proti prachu a vlhkosti

Nejnovější plnoformátový širokoúhlý zoom objektiv ZEISS přináší uživatelům fotoaparátů modelové řady α s bajonetem E špičkový výkon v lehkém a kompaktním balení.

 

Netrpělivě očekávaná optika Vario-Tessar T* FE 16-35mm F4 ZA OSS (SEL1635Z) nyní nabízí nadšeným fotoamatérům na výběr ze tří prémiových zoom objektivů s širokou clonou. Ke stávajícím modelům SEL2470Z zoom a SEL70200G teleobjektiv + zoom nyní přibyl širokoúhlý SEL1635Z, který je určen zejména pro fotografování krajin, interiérů a architektury, ale i pro každodenní záběry.

 

Legendární kvalita značky ZEISS umocňuje mimořádný kreativní potenciál uznávané modelové řady 35mm plnoformátových fotoaparátů α7. Je také ideálním doplňkem pro kompletní řadu fotoaparátů a videokamer od Sony s bajonetem E.

 

Pokročilý optický design využívá pěti asférických čoček, včetně jedné velké AA (advanced aspherical) a třech ED čoček. To pomáhá SEL1635Z dosahovat mimořádného rozlišení a ostrosti v celé ploše, přičemž je na absolutní minimum redukováno zkreslení a barevné optické vady - a to vše v objektivu, který je kompaktní a lehký.

 

Prvek typický pro objektivy ZEISS: povrchová vrstva T* na optických površích, minimalizuje odlesky a duchy pro lepší kontrast, jas a hloubku při snímání krajin a objektů v ostrém protisvětle.

 

Konstantní maximální clona F4 umožňuje fotografům dosahovat úchvatných efektů s rozostřeným pozadím díky nízké hloubce ostrosti ve všech ohniskových vzdálenostech. Společně s technologií Optical SteadyShot pro stabilizaci obrazu přímo v objektivu dává možnost skutečně nádherných záběrů z ruky za soumraku nebo polotmy - i bez nutnosti nastavovat vyšší ISO citlivosti a s tím spojeného rizika šumu.

 

I když se vydáte do terénu, konstrukce odolná proti prachu a vodě umožňuje odvážným fotografům pracovat bez obav i v extrémních podmínkách.

 

Plnoformátový širokoúhlý zoom objektiv Vario-Tessar T* FE 16-35mm F4 ZA OSS (SEL1635Z) půjde do evropské distribuce v listopadu 2014. Předběžná cena je 36 999 Kč.

 

 

Tématické zařazení:

 » Články  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: