HP rozšiřuje nabídku Everything-as-a-Service - Printing krátce - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Printing krátce

HP rozšiřuje nabídku Everything-as-a-Service

28. března 2019, 21.57 | Společnost představila nová průlomová řešení, rozšířené portfolio A3 a A4 tiskáren a nejlepší nabídku zabezpečení na trhu pro partnerský kanál

 

Společnost HP Inc. představila na HP Reinvent, své největší globální konferenci pro partnery, novou vlnu inovací pro kancelářský tisk.

 

Chytřejší řešení a služby

Hlavním bodem oznámení je balíček řešení a služeb, které mají za cíl zlepšit uživatelskou zkušenost.

: Lehce obsluhovatelná sada nástrojů pro vytváření a spouštění postupů práce s dokumenty v cloudu. JetAdvantage Apps umožní ověřeným partnerům přizpůsobit multifunkční tiskárny HP na míru zákazníkům tak, aby jim nabízely personalizované služby podle individuálních potřeb a šetřily čas i peníze tím, že zjednoduší manipulaci s informacemi na papíře na úroveň digitálních dat. HP brzy nabídne nejširší výběr integrovaných

pracovních postupů s 35 aplikacemi (dostupnými do léta 2019) a 200 vývojářskými partnery.

 

  • Smart Device Services (SDS): Cloudová technologie HP SDS výrazně snižuje náklady na služby a maximalizuje provozuschopnost milionů zařízení po celém světě. Partneři, kteří již začali řešení SDS využívat, hlásí vprůměru 15% úspory. SDS dokáže na dálku vyřešit některé problémy a dodává servisním technikům informace, díky kterým o 5-10 % častěji opraví potíže už při první návštěvě, čímž se dostávají až na 95% úspěšnost prvních návštěv. SDS nyní dokáže předvídat poruchy klíčových komponent, ještě než skutečně nastanou, takže je možné problém vyřešit včas, aby zařízení u zákazníka nebylo nikdy mimo provoz.

Lídr v zabezpečení tiskových řešení

Podle nedávného průzkumu HP má 83 % uživatelů zabezpečený počítač a 55 % i svá mobilní zařízení. Pouze 41 % z nich však používá zabezpečenou síť, řízení přístupu, ochranu dat nebo zabezpečení koncových zařízení na svých tiskárnách. Naštěstí se v RFI a RFQ dokumentech stále zvyšují požadavky na zabezpečení tisku, ve kterém dokáže HP nabídnout partnerům více možností než jakýkoliv jiný výrobce.

 

HP je jediným výrobcem tiskáren, který splňuje požadavky NIST na kyberbezpečnost, provozuje tzv. Bug Bounty program na vyhledávání kritických chyb a nabízí zabudovaný systém pro sledování obousměrného pohybu malwaru se schopností automatické opravy.

 

  • HP je jediný prodejce tiskáren s firmwarem a softwarem s certifikací SD-PAC. Tato certifikace zahrnuje HP FutureSmart firmware, HP JetAdvantage Security Manager, HP Access Control, HP JetAdvantage SecurePrint a HP JetAdvantage Insights.
  • S ohledem na svůj cíl zlepšovat bezpečnostní zaškolování, certifikaci i prodejní nástroje pro partnery nyní HP rozšiřuje své prodejní nástroje pro snadné vyhodnocování koncových zařízení zákazníka, přípravu nabídek a nastavování výnosných bezpečnostních postupů. K dnešnímu dni poskytlo HP bezpečnostní školení pro více než 700 partnerů. Získejte certifikaci pro zabezpečení koncových zařízení a požádejte o přístup k nástrojům pro vyhodnocení zabezpečení.

 

Ještě silnější portfolio multifunkčních tiskáren

HP zároveň představilo dosud nejsilnější portfolio multifunkčních tiskáren na trhu, které především minimalizuje čas potřebný k zavádění a provozu efektivních řešení.

o    Řada 500 zlepšila svou energetickou účinnost o 30 % oproti předchozí generaci.

o    Řada 600 dostala jako první na světě řadu novinek, které umožňují partnerům zvýšit marži na službách:

§  Cartridge Access Control - nebo Locking toner cartridges zaručí, že se před výměnou kazety spotřebuje opravdu veškerý toner.

§  Prediktivní senzory v kombinaci s Cartridge Access Control mohou partnerům postupně ušetřit až 12 % výdajů na služby.

§  Pevné podavače papíru - pomohou snížit nutnost servisních zásahů kvůli zaseknutému papíru o 25 %.

o    Nový HP EcoSmart LaserJet se jako nejúčinnější LaserJet tiskárna na světě s nejnižší spotřebou energie připojuje k portfoliu tiskáren HP, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Oproti svému předchůdci je dokonce až o 29 % úspornější. Černý toner HP EcoSmart umožňuje dosáhnout nižší teploty tání a nižší spotřeby energie a bude k dostání pro řady monochromatických tiskáren LaserJet 400 a 500.

 

 

  • Aktualizované a rozšířené portfolio LaserJet A3
    • Rozšířené řady LaserJet 700 a 800 nyní nabídnou nové modely pro malé a střední firmy, kterým pomohou ochránit zařízení, data i dokumenty díky nejsilnějšímu zabezpečení na trhu.
    • Nové tiskárny LaserJet A3 - ve verzi Enterprise a smluvní verzi Managed (M751 & E75245) - jsou prvními jednoúčelovými tiskárnami A3 LaserJet, které dostaly technologii tonerů JetIntelligence pro úsporu energie.
    • Vylepšené prvky firmwaru, které doplňují rostoucí hardwarové portfolio HP a cílí na trh kopírek, včetně stanovení kvót pro jednotlivé uživatele v rámci zabudovaného účtování úloh, pokročilých kopírovacích funkcí a klonování konfigurací pro jednodušší instalaci tiskových flotil.

 

 

Dostupnost

Nové řady HP A4 EcoSmart LaserJet 500 a 600 a rozšířené řady A3 LaserJet 700 a 800 budou dostupné od 1. května 2019 u kvalifikovaných partnerů nebo přímo u HP.

Inovovaná série HP A4 400 bude v České republice dostupná od 1. června 2019.

 

Pro více informací o pozici HP jako lídra trhu v oblasti kancelářského tisku navštivte web HP.

 

 

HP volá po udržitelném tisku a jde příkladem

HP zároveň představilo svou vizi udržitelného tisku. Společnost se zavázala, že každá stránka, kterou HP vytiskne, bude podporovat zachování světových lesů, snižovat uhlíkovou stopu a stavět na použití materiálů, které omezí dopad na naši planetu. HP tak rozšiřuje tento slib na celé své portfolio tiskáren, tedy nejen spotřebitelská zařízení, která již tyto podmínky splňují, ale i na komerční tiskárny. Již v roce 2016, tedy téměř o dva roky dříve, než byl původní plán, dosáhlo HP nulového odlesňování při výrobě papíru se svým logem. Tento úspěch představoval důležitý bod na cestě za udržitelným rozvojem, v rámci kterého chce HP do roku 2020 dosáhnout stejného cíle i při výrobě produktových obalů.

 

 

Zdroj: HP

 

Tématické zařazení:

 » Články  » Printing krátce  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: