Epson na veletrhu Reklama Polygraf - Printing krátce - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Printing krátce

Epson na veletrhu Reklama Polygraf

17. dubna 2019, 20.06 | V prostorách PVA EXPO Praha Letňany se ve dnech 9.–11. dubna 2019 uskutečnil již 26. ročník veletrhu Reklama Polygraf, na kterém své nejnovější portfolio představily firmy z oblasti tisku i reklamy.

 

Na veletrhu ani tento rok nechyběly produkty společnosti Epson, které byly k vidění na stáncích AWC, TEPEDE, NANOTEC a Igepa. Návštěvníci se zde dozvěděli informace především o novinkách ve velkoformátovém tisku a potisku textilií. 

 

U stánků jednotlivých společností mohli návštěvníci i letos obdivovat ukázky nejen velkoformátového tisku, ale take inkoustová řešení, která zaujala nejednoho účastníka. Nejvíce pozornosti u stánků AWC a NANOTEC patřilo všestranné sublimační tiskárně Epson SureColor SC-F9300, která rychle a především efektivně vytváří kvalitní textilie a reklamní poutače s trvanlivým potiskem. Dalším tahákem byla u obou stánků všestranná DTG tiskárna SURECOLOR SC-F2100 s řadou vylepšených funkcí, jež je ideálním a kompletním řešením pro potisk textilií jako jsou trička, tašky a další, to vše ve vyjímečné kvalitě.

 

 

U stánků TEPEDE, Igepa a AWC se pak účastníci veletrhu mohli dozvědět více o kreativní signage tiskárně SureColor SC-S80610, která nabízí nové možnosti kreativní tvorby i bezproblémové fungování.

 

Návštěvníci měli příležitost si všechny vystavené produkty vyzkoušet a přesvědčit se o kvalitě tisku na vlastní oči. Všichni zájemci se také po celou dobu mohli se svými dotazy obracet na zástupce společnosti Epson, kteří jim poradili řešení na míru a názorně vysvětlili možnosti velkoformátového tisku.

 

Slávek Gross, LFP Manager společnosti Epson CZ & SK, uvádí: „Na veletrhu Reklama Polygraf návštěvníkům už pravidelně ukazujeme to nejlepší z našeho portfolia. Návštěvníci se tak dozví o aktuálních novinkách i trendech z oblasti inkoustového tisku a také možnostech, které jim technologie Epson v oblasti velkoformátového tisku a POS produktů nabízí." 

 

 

Zdroj: Epson

 

 

Tématické zařazení:

 » Články  » Printing krátce  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: