Dnes je první den 18. DigiFora a veletrhů FOR CAMERA a FOR MUSIC & SHOW - Printing krátce - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Printing krátce

Dnes je první den 18. DigiFora a veletrhů FOR CAMERA a FOR MUSIC & SHOW

2. října 2013, 14.31 | Ve čtvrtek 3. října 2013 se v 10 hodin otevírají brány výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech a zahajuje program 18. DigiFora a veletrhů FOR CAMERA a FOR MUSIC & SHOW. Toto propojení přibližuje návštěvníkům obory, které jsou díky vývoji technologií a také zájmu odborné i široké veřejnosti stále více vzájemně provázány a nedovedeme si bez nich představit mnoho různých oborů ať už v oblasti obchodní, pracovní, tvůrčí, ale také v zábavě a relaxaci.

 

O pestrém programu DigiFora vás dlouhodobě informujeme. Jednu informaci jsme si ale schovali na dnešek: Na 18. DigiForu bude zahájen předprodej velice žádané populárně-odborné knihy Mistrovství práce s DSLR za speciální veletržní cenu 650 Kč. Doporučená prodejní cena je 750 Kč, ušetříte tudíž rovnou stokorunu. Pro úplnost připomínáme, že autorem publikace je Roman Pihan, vydavatelem IDIF Publishing.

 

18. DigiForum začíná zítra 3. 10. v 10 hodin!

 

V centru dění bude podobně jako na 17. ročníku velké pódium, které společnost FOMEI upravila jako fotostudio vybavené osvětlovacím systémem a profesionálním příslušenstvím firmy FOMEI. Kompletní fotostudio je možno na dálku ovládat pomocí PC a MAC a nově i pomocí iPhone a iPad. Ve studiu se budou odehrávat poutavé a dynamické akce. Fotografované objekty budou velice atraktivní: spoře a svůdně oděná půvabná modelka a tanečnice a nádherný, pečlivě vyleštěný motocykl značky Harley-Davidson. Téma hlavního workshopu je „Mnoho tváří ženy“. Hlavní stage s fotografickým workshopem je rozděleno do tří částí: glamour, tanec, fashion/portrét. Téma glamour realizuje IDIF ve spolupráci se společností Harley-Davidson Praha (Klasik Moto, a.s.). Workshopy povede známý a zkušený fotograf a lektor Aleš Funke, od kterého návštěvníci získají mnoho cenných rad a tipů a s nímž budou moci konzultovat vše, co je v oblasti fotografie zajímá.

 

Bohatý je také další program – podrobnosti najdete na webu DigiForum.cz.

 

18. DigiForum + FOR CAMERA + FOR MUSIC AND SHOW

 

Vždy také uvádíme, že letošní 18. DigiForum probíhá spolu s veletrhy FOR CAMERA a FOR MUSIC & SHOW, ale bez dalších podrobností. K multimediální zábavě neodmyslitelně patří hudba. A na veletrhu se můžete těšit na opravdu skvělou MUZIKU, a to napříč mnoha žánry. Kdo zaujal nás? Tak třeba Laco Deczi se skupinou Celula New York, Radim Hladík a Blue Effect, Emil Viklický trio a Berenika Kohoutová, Laura a její tygři, Luboš Andršt Blues Band. Ale nebudou chybět ani písničky SEMAFORu a Osvobozeného divadla (Václav Tobrman/Petrof)!

 

Těšíme se na setkání s vámi od čtvrtka 3. do soboty 5. října 2013 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Adresa výstaviště: Beranových 667, 199 00 Praha 9 - Letňany. GPS lokace: 50°7’41.662”N, 14°30’51.679”E. Otevírací doba: 3. a 4. 10. 2013 10–18 a sobota 5. 10. 2013 10–17 hodin. Podrobnosti o veletrzích na ForCamera.cz.

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Články  » Printing krátce  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: