PowerShot SX620 HS - buďte kreativní a vždy blízko centru dění - Články - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Články

PowerShot SX620 HS - buďte kreativní a vždy blízko centru dění

PowerShot SX620

25. května 2016, 11.28 | Canon uvádí nový kompakt se superzoomem – PowerShot SX620 HS. Svůj nejnovější fotoaparát Canon navrhl tak, aby mohl

 

 

uživatele přiblížit co nejblíž centru dění. PowerShot SX620 HS proto do vínku dostal nový objektiv s 25násobným optickým zoomem. Tento stylový kompakt je ideální pro zachycení všech vzácných okamžiků a situací, kdy by byly výstupy z chytrého telefonu nedostatečné. Za vysokou kvalitou snímků stojí vedle objektivu i CMOS snímač s rozlišením 20,2 megapixelů a obrazový procesor DIGIC 4+. Díky intuitivnímu ovládání a široké škále jedinečných efektů pomáhá nový fotoaparát s objevováním tvůrčích schopností uživatelů a poskytuje i bezproblémovou konektivitu.

 

Kvalita v kapse, zoom na dlani 
Canon PowerShot SX620 HS navrhl tak, aby pozitivně ovlivnil přístup uživatelů k fotografování. Model se proto může pochlubit novým ultra širokoúhlým objektivem s 25násobným optickým zoomem, který díky technologii ZoomPlus umožňuje až 50násobné přiblížení. Při pořizování snímků v pohybu je užitečný inteligentní stabilizátor obrazu, jenž nabízí hned osm režimů a tedy i možnost přizpůsobení stabilizace prakticky jakémukoli scénáři. Objekty jsou tak detailní i ostré za všech situací.

 

Natočení filmu je dílem okamžiku 
Fotoaparát PowerShot SX620 HS přináší uživatelům maximální svobodu pro natáčení filmů ve  Full HD rozlišení, díky níž mohou kdykoli později shlédnout a opětovně prožít všechny důležité okamžiky. Díky dynamické stabilizaci obrazu je celý výsledný záběr naprosto bez třesu, a to i při velkém zoomu nebo při natáčení z ruky. Součástí nového modelu je i režim Story Highlights, který spojuje fotografie s filmy a vytváří vzpomínková alba plná jedinečných okamžiků z dovolených nebo rodinných událostí.

 

Kreativní snímky a široké možnosti propojení 
Canon PowerShot SX620 HS nabízí také umělecké využití - součástí nového modelu je režim Creative Shot, jenž přináší řadu stylových efektů a filtrů. Díky tomuto režimu, který zahrnuje například efekt rybího oka nebo efekt miniatury, může fotoaparát ke každému originálnímu snímku automaticky vytvořit pět dalších variant a nabídnout tak podklady pro tvorbu alb s velmi zajímavými fotografiemi.

Nový fotoaparát podporuje NFC, jenž například na prázdninách nebo při toulkách městem umožňuje rychle propojit fotoaparát s chytrým zařízením a snímky snadno přenést prostřednictvím aplikace Camera Connect. Díky Wi-Fi mohou navíc uživatelé své fotografie i filmy přímo ukládat do některé z oblíbených cloudových služeb, včetně platformy Canon irista. Fotoaparát PowerShot SX620 HS je také kompatibilní se zařízením Canon Connect Station CS100, které vedle přímého nahrávání snímků nabízí i nové způsoby pro jejich sdílení.

 

Klíčové vlastnosti fotoaparátu PowerShot SX620 HS:

  • Velmi malý fotoaparát s velkým zoomem - přístroj, který mohou mít uživatelé u sebe opravdu neustále
  • Snadné připojení, sdílení a vzdálené fotografování díky W-Fi a NFC
  • Vytváření skvělých filmů ve Full HD rozlišení pouhým stisknutím tlačítka
  • Snadné zachycení vzpomínek v kvalitě, kterou si jedinečné okamžiky zaslouží
  • Možnost kreativních experimentů

Zdroj: canon.cz

Zdroj: http://www.canon.cz/about_us/press_centre/press_releases/consumer_news/cameras_accessories/incredibly_close_creative_powershot_sx620_hs.aspx

Tématické zařazení:

 » Články  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: