Panasonic uvádí novou kameru s dálkovým ovládáním - Články - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Články

Panasonic uvádí novou kameru s dálkovým ovládáním

Panasonic AW-HE130

3. prosince 2014, 15.43 | Společnost Panasonic představila novou kameru s dálkovým ovládáním, jejíž prodej bude zahájen v prosinci. Nová kamera s dálkovým ovládáním AW-HE130 využívá k napájení, ovládání a pro výstup v kvalitě Full HD jediný kabel LAN.

Kamera je schopna poskytovat obrazový výstup v kvalitě Full HD nejen prostřednictvím HD‑SDI a HDMI, ale i přenosu na protokolu IP. Vysoce citlivá kamera je vybavena třemi MOS snímači typu 1/2.86, které umožňují vysoce kvalitní natáčení i za zhoršených světelných podmínek.

 

Hana Grůzová, Marketing Manager společnosti Panasonic, říká:Tato kamera nahradí velmi oblíbený model HE120. Je vhodná pro obdobné aplikace, např. pro natáčení na přednáškách, pro videokonference a samozřejmě pro natáčení reality show a dokumentů."

 

Je snadno ovladatelná. Uživatel může pomocí webového prohlížeče na protokolu IP ovládat kameru z počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Díky chlazení bez ventilátoru je kamera také velmi tichá. Kamera je také vybavena novým infračerveným nočním režimem a digitálním nástavcem, který dokáže zvětšit efektivní ohniskovou vzdálenost objektivu o 40 % a poskytnout plynulé video s vysokým rozlišením.

 

Funkce kontroly kvality obrazu umožňuje přesnou úpravu vzhledu. Navíc jsou ke 12 konvenčním osám k dispozici ještě tři osy odstínu pokožky pro přesnější stínování. Přesné nastavení teploty barev může být také provedeno pomocí otočného ovladače pro vykreslování barev v závislosti na aplikaci.

 

Systém optické stabilizace obrazu (OIS) automaticky odstraňuje malé vibrace způsobené otevíráním a zavíráním dveří, aby bylo možné stabilní natáčení.

 

Přidání PoE+ (Power over Ethernet plus) znamená, že kamera potřebuje ke svému napájení, ovládání a obrazovému výstupu pouze jeden kabel LAN. Tím se snižují náklady na instalaci a šetří se čas. Náklady se snižují i díky schopnosti přenášet video prostřednictvím protokolu IP, aniž by byl zapotřebí kodér," dodává Hana Grůzová.

 

Nová kamera je dostupná v černé a bílé barvě za doporučenou maloobchodní cenu 7 800 € (bez DPH), což je stejná cena jako u současného modelu HE120.

 

 

Panasonic AW-HE130

Panasonic AW-HE130

Tématické zařazení:

 » Články  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: