Panasonic rozšiřuje nabídku objektivů s ultrakrátkou projekční vzdáleností - Články - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Články

Panasonic rozšiřuje nabídku objektivů s ultrakrátkou projekční vzdáleností

Panasonic ET-D75LE90

18. listopadu 2014, 08.22 | Společnost Panasonic představuje nový výměnný objektiv pro tříčipové DLP projektory s nejkratší projekční vzdáleností na světě.

Nový objektiv s ultrakrátkou projekční vzdáleností ET-D75LE90 umožňuje zkrácení projekční vzdálenosti o přibližně 60 % ve srovnání s tradičními projektory s krátkou projekční vzdáleností, což přináší úsporu prostoru a umožňuje promítání i tam, kde to dříve nebylo možné.

 

Při instalaci tohoto objektivu na tříčipový DLP projektor lze vytvořit projekční plochu o úhlopříčce 508 cm (200 palců) ze vzdálenosti pouhého 1,5 m. Při použití tradičního objektivu by tato vzdálenost činila 4 m.

 

Nový objektiv doplňuje stávající nabídku objektivů s ultrakrátkou projekční vzdáleností pro jednočipové DLP projektory (ET-DLE030). Oba tyto objektivy nabízejí maximum flexibility při instalaci a jsou zpětně kompatibilní se staršími modely projektorů.

 

Společnost EON Reality, specializovaná na 3D vizualizační řešení, použila objektivy Panasonic s ultrakrátkou projekční vzdáleností k vytvoření atraktivního prostředí s mnoha projekčními plochami, v němž je divák zcela obklopen virtuálním promítaným obrazem a zvukem. Toto prostředí se nazývá lcube a je určeno pro aplikace, jako jsou profesionální tréninková cvičení a zábava.

 

Mats Johansson, CEO společnosti EON Reality, říká: „Díky objektivům s ultrakrátkou projekční vzdáleností jsme mohli navrhnout novou, kompaktní generaci prostředí Icube, která vyžaduje o 40 % méně prostoru při zachování všech klíčových parametrů, jako je rozlišení, jas a velikost obrazu."

„Tento nový design přináší našim zákazníkům významnou hodnotu, protože je osvobozuje od prostorových omezení a snižuje jejich provozní náklady. Tříčipová DLP technologie dále zvýší kvalitu trojrozměrného zážitku v prostředí EON lcube," dodává Mats Johansson.

 

Hana Grůzová, Marketing Manager společnosti Panasonic, říká: „Naše projektory s ultrakrátkou projekční vzdáleností nabízí instalujícím subjektům možnost využít mrtvý prostor, snížit náklady díky nižší náročnosti instalace a vytvářet nové promítané obrazy, které zaujmou a nadchnou zákazníky."

 

 

 

Panasonic ET-D75LE90

Panasonic ET-D75LE90

Tématické zařazení:

 » Články  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: