PackshotCreator představuje dvě nová automatizovaná fotografická studia - Články - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Články

PackshotCreator představuje dvě nová automatizovaná fotografická studia

9. srpna 2019, 16.17 | PackshotCreator oznámil vydání dvou nových automatických fotografických studií PackshotCompact, nejnovější generace kompaktního fotografického studia, a PackshotStart Mark II, nejdostupnějšího fotografického studia ovládaného počítačem.

Vytvářejí vysoce kvalitní vizuální prvky, které lze snadno použít na platformách elektronického obchodování, při zobrazování a tisku médií.

 

Bezkonkurenční vykreslování barev

„PackshotCompact a PackshotStart Mark II těží z jedinečné technologie osvětlení LED, která jim umožňuje zachytit největší barevný rozsah a získat výjimečnou přesnost barev. Výsledky jsou více než úžasné,“ vysvětluje Laurent Wainberg, zakladatel a generální ředitel PackshotCreator.

 

Optimální světelné prostředí

Obě studia jsou koncipována s nejnovějšími světelnými technologiemi. PackshotCompact proto počítá s 9 světelnými zdroji, stmívatelnými od 1 do 100%, podsvícenou cyklo stěnou, předními dveřmi, které působí proti vnějšímu osvětlení, a vnitřními panely potaženými kompozitním černým vláknem pro efektivní obrys okrajů produktu.

 

Zaměřeno na produktivitu

Nastavení fotoaparátu, světelná scéna, snímání a úpravy obrázků jsou řízeny živě. Celý proces vychází z softwaru PackshotCreator, nejúplnějšího softwaru na trhu, na obrazovce počítače nebo digitálního tabletu.

Obě fotografická studia vám umožní automaticky získat snímky produktu na čistě bílém nebo průhledném pozadí. Všechno se děje za zlomek vteřiny a poté je exportuje současně do různých formátů, rozměrů a rozlišení.

 

Všestrannost a modularita

 

Navzdory jejich skromným velikostem mají PackshotStart Mark II a PackshotCompact výjimečně účinné propojení. Poskytují možnost fotit celou řadu předmětů: módní doplňky, kožené zboží, kosmetiku, hračky, nádobí, součástky nebo lahve.

 

Více pohledů a odnímatelné panely nabízejí mnoho různých konfigurací. Je také možné přidat volitelné otáčení pro vytváření 360 ° animací a videí.

Systémy PackshotCreator jsou plně kompatibilní s Mac a PC; mohou ovládat většinu fotoaparátů Canon a Nikon.

 

Ceny a dostupnost

PackshotStart Mark II a PackshotCompact jsou k dispozici za 4 480 EUR a 9 980 EUR.

Tématické zařazení:

 » Články  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: