Nový profesionální displej společnosti Panasonic pro videostěny je o poznání tenčí - Články - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Články

Nový profesionální displej společnosti Panasonic pro videostěny je o poznání tenčí

17. října 2014, 14.58 | Nový 55" displej TH-55LFV70, který bude uveden na trh příští měsíc (v listopadu), byl navržen s nejtenčím rámečkem v oboru (součet rámečků dvou vedle sebe umístěných displejů je 3,5mm), díky němuž je obraz videostěny působivý a přirozený, aniž by dojem rušily okraje obrazovek.

Řada TH-55LFV70 je vybavena funkcí „zálohy". Pokud dojde k přerušení vstupů hlavního obrazového nebo zvukového signálu, okamžitě přepne na alternativní signálový vstup, což je ideální u kritických aplikací, například v dohledových centrech. Model TH-55LFV70 je připraven pro nepřetržitý provoz a lze jej instalovat na šířku i na výšku.

 

Hana Grůzová, Marketing Manager společnosti Panasonic, uvádí: „Díky panelu s technologií IPS nabízí displej široký pozorovací úhel a vysoce kvalitní obraz i díky antireflexnímu povrchu a jasu 700 cd/m2."

 

Nový kalibrační software modelu LFV70 podporuje i senzory jiných dodavatelů. Kalibrace zajistí, že se barva mezi displeji nebude lišit.

 

Instalace modelu TH-55LFV70 je rychlá a snadná. Technologie DIGITAL LINK umožňuje přenos obrazových, zvukových a řídicích signálů propojením pouze jediným LAN kabelem. Díky tovární barevné předkalibraci a volitelné instalační sadě s magnetickým zarovnáním displejů bude instalace hračkou.

 

Hana Grůzová říká: „Naslouchali jsme zákazníkům, kteří si přáli videostěnu zcela bez přechodů mezi jednotlivými displeji, a jsme rádi, že jsme toho prostřednictvím tohoto nového displeje LFV70 dosáhli. Představuje skvělé doplnění současné řady displejů pro videostěny Panasonic řad LFV5 a LFV50."

 

 

Tématické zařazení:

 » Články  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: