Xerox High Fusion - Novinky v polygrafii - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky v polygrafii

Xerox High Fusion

Xexox Trivor 2400 High Fusion

4. října 2017, 14.22 | Nový inkoust High Fusion společnosti Xerox změní ekonomiku komerčního inkoustového tisku.
Inkoust High Fusion umožňuje tisknout přímo na natíraná offsetová média a přináší příležitosti pro výrobu nových typů tiskových zakázek.

 

U mnoha komerčních tiskáren byly úspory nákladů dosažené inkoustovými technologiemi setřeny náklady na speciální povrchovou úpravu papíru před či po tisku nebo nutností nákupu speciálního papíru pro inkoustový tisk. Situace se změnila po uvedení inkoustového digitálního tiskového stroje Xerox Trivor® 2400 na trh. Nový inkoust společnosti Xerox High Fusion v kombinaci s tiskovým strojem Trivor 2400 umožňuje kvalitně tisknout přímo na natíraný offsetový papír bez nutnosti jakékoliv speciální povrchové úpravy.

 

„Tato novinka znamená další výrazný krok na cestě k inkjetovému tisku. Nové možnosti, výrazná úspora nákladů a zjednodušení tiskového procesu. To vše při stále se zvyšující kvalitě jsou dalšími body pro digitalizaci tisku," uvedl Petr Jetel, produktový manažer Xerox ČR. 

 

Inkoustový tiskový stroj Trivor 2400 High Fusion umožňuje poskytovatelům tisku rozšířit škálu médií pro inkoustový tisk a s nižšími náklady tisknout personalizované zakázky s přidanou hodnotou, například direct maily, katalogy, časopisy a barevné publikace. Inkoust High Fusion byl speciálně vyvinut k optimalizaci tisku a zaschnutí na natíraných offsetových médiích, včetně matných i lesklých médií, s gramáží od 60 do 250 g/m2 a rychlostí až 76,2 metrů za minutu.

Trivor 2400 High Fusion

 

 

David Zwang, hlavní konzultant společnosti Zwang & Co., řekl: „Rychlost, velký barevný rozsah a možnost tisknout na běžný natíraný offsetový papír bez nutnosti předběžných či následných úprav dělá z tiskového stroje Trivor 2400 High Fusion významnou inovaci v oblasti inkoustové tisku."

 

Přestože je inkoust High Fusion optimalizován pro běžný natíraný offsetový papír, lze ho bez problémů používat i pro širokou škálu nenatíraných médií a proto představuje ekonomické řešení pro širokou škálu tiskových zakázek.

 

Povznesení personalizace na další úroveň

Belgická tiskárna VPrint hledala způsob, jak tisknout velké objemy kvalitních personalizovaných direct mailů bez dalších nákladů na speciální média pro inkoustový tisk. Dokonalé řešení nalezla v tiskovém stroji Trivor 2400 High Fusion.

 

„Inkoust High Fusion nám umožnil vyrábět plně barevně personalizované direct maily a tisknout přímo na natíraná offsetová média bez dalších speciálních úprav," řekl ředitel tiskárny VPrint Thierry Ngoma. „Flexibilita, impozantní kvalita a rychlost tisku tiskového stroje Trivor 2400 jsou parametry, kterým nemůže žádný jiný přístroj na trhu konkurovat."

 

Tiskový stroj Trivor 2400 High Fusion obdržel cenu PRINT 17 MUST SEE ‘EMS, jejíž udělení znamená, že žádný návštěvník výstavy si tento výrobek nesmí nechat ujít. Tento tiskový stroj bude k vidění 10. - 14. září na výstavě PRINT 17 v Chicagu. Přijďte se podívat na propojení fyzického a digitálního světa do stánku společnosti Xerox č. 1302.

 

Dostupnost

Instalace tiskového stroje Xerox Trivor 2400 High Fusion po celém světě budou zahájeny v říjnu 2017. Objednávky se budou přijímat na výstavě PRINT 17.

 

Zdroj: Xerox

Tématické zařazení:

 » Články  » Novinky v polygrafii  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: