Xerox Baltoro HF - využití automatické inteligence - Novinky v polygrafii - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky v polygrafii

Xerox Baltoro HF - využití automatické inteligence

10. července 2019, 21.07 | Xerox uvádí na trh Xerox Baltoro TM HF Inkjet Press. Jde o první tiskový stroj své třídy, který využívá automatizovanou inteligenci a zajišťuje skutečnou HD (High-Definition) kvalitu obrazu.

 

Umožňuje produktivně a ve vynikající kvalitě tisknout velkoobjemové a transakční tisky, vysoce kvalitní direct maily a katalogy. Tuto platformu nabízí Baltoro HF jako první tiskový stroj od Xeroxu.

U Baltoro HF jsme využili to nejlepší z našich technologií iGen® a High Fusion. Výsledkem je průlomová platforma, která se rozšiřuje do komerčního tiskového prostředí a podporuje vysoce kvalitní produkci s ekonomikou podobnou ofsetovému tisku, " uvedla Tracey Koziol, seniorní viceprezidentka společnosti Global Offerings Xerox. „Samotné navrhování a výroba Baltoro HF nám dává schopnost platformu neustále vyvíjet co nejrychlejším tempem."

 

Produktivita na maximum

Ve svém jádru je Baltoro HF jediný stroj, který používá automatickou inteligenci k optimalizaci a udržování kvality barev a obrazu, a také k vlastní korekci v reálném čase. Automatizovaná inteligence tisku spolu s inkoustem High Fusion a inkoustovými hlavami řady Xerox High Fusion W-Series přináší skutečnou kvalitu obrazu s vysokým rozlišením 1 200 x 1 200 dpi, aniž by bylo nutné před tiskem povrchově upravovat média. Odstraněním potřeby povrchové úpravy se snižují provozní náklady, spotřeba energie a celkové náklady na pořízení stroje.

 

Baltoro HF

Nový archový inkoustový tiskový stroj Xerox Baltoro HF nabízí HD kvalitu tisku na natíraná média bez nutnosti předchozí povrchové úpravy. Nový typ inkoustu HF se již osvědčil v tisku z role a nyní nově rozšiřuje možnosti v archovém tisku," řekl Petr Jetel, produktový manažer Xerox ČR

 

Rychlost Baltoro HF spolu s nejširší tiskovou oblastí ve své třídě umožňuje zvýšit produktivitu klientů o více než 115 procent. Produkční tiskové workflow Xerox FreeFlow® Core automatizuje časově náročnou předtiskovou práci, zatímco server Xerox FreeFlow umožňuje klientům přidávat nové úlohy i v průběhu tisku.

 

Dostupnost: Xerox Baltoro TM HF Inkjet Press je již k dispozici po celém světě.  

 

Zdroj: Xerox

 

Xerox Baltoro TM HF Inkjet Press

Tématické zařazení:

 » Články  » Novinky v polygrafii  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: