Ukažte své tvůrčí schopnosti a využijte k tomu nové fotoaparáty PowerShot a IXUS i tiskárny PIXMA PRO - Novinky v polygrafii - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:



Novinky v polygrafii

Ukažte své tvůrčí schopnosti a využijte k tomu nové fotoaparáty PowerShot a IXUS i tiskárny PIXMA PRO

Canon Powershot SX410 IS

23. února 2015, 08.37 | Canon dnes představila několik nových modelů ze svých uznávaných produktových řad PowerShot, IXUS a PIXMA PRO. Každé z těchto nových zařízení navrhl Canon tak, aby mohlo být dokonalým společníkem fotografa.

Fotit můžete na cestách s modelem PowerShot SX410 IS, který se chlubí velkým zoomem, a na výletech se stylovým kompaktem IXUS 275 HS. Zároveň lze zhmotnit elektronickou podobu nejcennějších okamžiků pomocí tiskáren PIXMA PRO-100S a PIXMA PRO-10S. Všechny tyto modely navíc doplňují další dnešní novinky společnosti Canon v sytému EOS a v produktové řadě objektivů EF.

 

Buďte blíž svým drahocenným zážitkům - PowerShot SX410 IS

PowerShot SX410 IS umožňuje zachytit jakoukoli situaci každodenního života. Tento kompakt spojuje v malém těle naprosto skvělý 40násobný optický zoom s 80násobným přiblížením pomocí technologie ZoomPlus a usnadňuje tak focení blízkých i vzdálených objektů. Díky 20megapixelovému snímači a obrazovému procesoru DIGIC 4+ mohou být všechny záběry velmi čisté a plné úchvatných detailů. Fotoaparát navíc využívá stabilizaci obrazu s technologií inteligentního IS, která eliminuje rozostření snímků. PowerShot SX410 IS je ideálním přístrojem pro zaznamenávání těch nejdůležitějších okamžiků. Uživatelé mají neustále po ruce i řadu užitečných režimů, včetně technologie Smart Auto a Creative Filters, díky kterým mohou dát okamžitý průchod svým tvůrčím nápadům.

 

Nový kompakt podporuje nahrávání filmů v HD rozlišení (720p) a natáčení je navíc velmi snadné - stačí stisknout jedno tlačítko. Na snadné použitelnosti a vysokém komfortu tohoto miniaturního fotoaparátu má podíl i ergonomická rukojeť, která při vyšších hodnotách zoomu zajišťuje lepší stabilitu, například během focení vzdálených objektů.

 

Dokonalý společník IXUS 275 HS

S novým fotoaparátem IXUS 275 HS si můžete být jistí, že zachytíte každý okamžik v kvalitě, kterou si opravdu zaslouží - ať už budete podnikat riskantní dobrodružství nebo vyrazíte s přáteli ven. Model IXUS 275 HS se může pochlubit kultovním renomé řady IXUS - kompaktním a tenkým designem i atraktivním kovovým tělem - tedy provedením, díky kterému vklouzne snadno do každé kapsy. To mu však nijak neubírá na funkčnosti. Ve skutečnosti v sobě spojuje 12násobný optický zoom se systémem HS a 20,2megapixelovým snímačem CMOS. Vynikající kvalita tak vždy odpovídá očekáváním uživatelů a nezáleží přitom ani na světelných podmínkách.  Užitečná je také nová aplikace Canon Camera Connect, která umožňuje bezdrátové dálkové ovládání fotoaparátu z chytrého telefonu. Tento způsob focení je výhodný například tehdy, když má být součástí skupinového snímku i fotograf nebo je atmosféra daného okamžiku natolik jedinečná, že ji nesmí vůbec nic narušit.

 

Nový IXUS se může pochlubit rozsáhlou konektivitou, která uživatelům umožňuje snadné sdílení perfektních snímků nejen s přáteli a s rodinou, ale také s dalšími zařízeními. Díky technologii dynamického NFC a Wi-Fi je snadné jak ukládání a prohlížení snímků na zařízení Canon Connect Station CS100, tak i jejich přenos do chytrých zařízení. Za účelem online sdílení mohou uživatelé své fotografie velmi jednoduše nahrávat také do cloudové služby společnosti Canon irista a na sociální sítě.

 

Zhmotněte své výtvory pomocí tiskáren PIXMA PRO-100S a PIXMA PRO-10S

Nové tiskárny PIXMA PRO-100S a PIXMA PRO-10S nahrazují současné modely Canon PIXMA PRO-100 a PRO-10. Obě zařízení se mohou pochlubit celou řadou nových možností připojení, díky kterým je tisk opravdu snadný. Autoři tak mohou velmi jednoduše převést své snímky do fyzické podoby - samozřejmě včetně všech úžasných detailů.

 

Model PIXMA PRO-100S umožňuje rychlý tisk až do formátu A3+ a díky systému 8 inkoustů na bázi barviva jsou výstupy nejen vysoce kvalitní, ale také velmi živé. PIXMA PRO-10S využívá zase systém 10 samostatných pigmentových inkoustů včetně bezbarvé varianty Chroma Optimiser a nabízí tak ohromující kvalitu tisku s vysokou sytostí černé barvy a s delší životností.

 

Nejnovější tiskárny řady PIXMA PRO se mohou pochlubit i snadnou konektivitou a tiskem, který zvládne opravdu každý. Tisknout můžete z cloudových služeb DropBoxTM, FlickrTM, FacebookTM, Google Drive či One Drive, přímo ze služby PIXMA Cloud Link od společnosti Canon, prostřednictvím Wi-Fi, Ethernetu, z rozhraní PictBridge nebo z mobilních zařízení - volba je na Vás.

 

Tiskárny PIXMA PRO-100S a PIXMA PRO-10S jsou kompatibilní také s novou aplikací Canon Pro Gallery Print. Tato aplikace umožňuje přístup ke cloudovým službám pro správu fotografií a videí Zenfolio a SmugMug, a to přímo tabletu. Uživatelé tak mohou tisknout své snímky ve výjimečné kvalitě a následně je prezentovat v celé jejich velikosti.

 

Společnost Canon dnes představila i několik nových modelů systému EOS včetně dvou profesionálních full-frame digitálních zrcadlovek EOS 5DS a EOS 5DS R. Oba nové fotoaparáty se mohou v kategorii digitálních zrcadlovek se snímačem o velikosti políčka kinofilmu pochlubit historicky naprosto nejvyšším rozlišením. Mezi novinkami nechybí ani dva základní modely řady EOS - digitální zrcadlovky EOS 750D a EOS 760D - a impozantní kompaktní systémový fotoaparát EOS M3 s vysokým výkonem.

 

 

Canon Ixus 275 HS

Canon PIXMA PRO-10S

Canon PIXMA PRO-100S

Tématické zařazení:

 » Články  » Novinky v polygrafii  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: