Poznejte výhody ultra levného tisku s tiskárnou Epson L800 - Novinky v polygrafii - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky v polygrafii

Poznejte výhody ultra levného tisku s tiskárnou Epson L800

Epson L800

12. února 2014, 22.43 | Jednotlivá roční období, poskytují mnoho příležitostí a námětů na pořízení zajímavých snímků. V zimě pro vás mohou být výzvou scenérie v podobě zamrzlých rybníků, zasněžených plání, či horských zátiší. Pokud patříte k těm, kteří i v dnešní digitální době snímky rádi zhmotní, měli byste dobře zvážit, kde a jak bude tisknout.

Jednoduché a pohodlné řešení, kdy snímky můžete tisknout levně již za 0,90 Kč *, přímo u vás doma nabízí Epson L800. Je to díky vysokokapacitním lahvičkám o objemu 70 ml, ve kterých i při každodenním, dlouhodobém užívání, inkoust téměř neubývá. Doporučená maloobchodní cena jedné lahvičky je 285 Kč včetně DPH: a do tiskárny je jich zapotřebí 6 (černá, azurová, purpurová, žlutá, světle azurová a světlé purpurová barva). Epson také uvádí, že s každou sadou těchto velkoobjemových inkoustových lahviček lze vytisknout až 1.800 vysoce kvalitních fotografií o velikosti 10 × 15 cm, přičemž tisk jedné fotografii trvá pouhých 12 vteřin. S tiskárnou L800 můžete také produkovat fotografie bez okrajů až do formátu A4.

 

Domácí tisk fotografií je v dnešní době naprosto běžnou součástí života. Digitální fotografie si stále častěji chceme uchovat i v hmotné podobě, přesto domácí tisk fotografií může vyjít relativně draho. Ne však s tiskárnou Epson L800. „Epson jako první výrobce na světě nabídl unikátní řešení pro extrémně levný tisk fotografií. Tato nová technologie dává všem majitelům digitálních fotoaparátu jistotu kvality a zásadní úspory nákladů na tisk díky unikátnímu systému integrovaných inkoustových nádržek," uvedl Marcel Divín, Business Account Manager ve společnosti Epson. Pořizovací cena tiskárny sice není nejnižší, ale finance, jenž vynaložíte při jejím pořízení, se vám rychle vrátí. 

 

 

Tématické zařazení:

 » Články  » Novinky v polygrafii  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: