OKI Pro8432WT s bílým tonerem potiskne dřevo, kov i sklo - Novinky v polygrafii - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky v polygrafii

OKI Pro8432WT s bílým tonerem potiskne dřevo, kov i sklo

Model OKI Pro8432WT

1. června 2017, 12.14 | Model OKI Pro8432WT je zástupcem nové generace LED tiskáren OKI formátu A3 s bílým tonerem. Díky transferovým materiálům potiskne širokou škálu povrchů včetně bavlny, skla, kovu či dřeva.

 

Tiskárna OKI Pro8432 je vhodná pro copy centra, grafická studia a další oblasti, kde je důležitá tisková kvalita a široká škála materiálů, se kterými lze pracovat. Pro své kompaktní rozměry se jedná o model vhodný do menších provozoven, vyniká také rychlým a snadným nastavením a uvedením do provozu.

 

Díky bílému toneru může OKI Pro8432 produkovat plnobarevné transfery pro dekoraci podkladu jakékoliv barvy. Tisk je kompatibilní se všemi hlavními značkami transferových materiálů.
V kombinaci s nejnovějšími nízkoteplotními transferovými materiály umí dekorovat téměř jakýkoliv povrch od bavlny přes syntetická vlákna až po kov, sklo, akryl či dokonce dřevo.

 

OKI Pro8432WT

 

Tiskárna s úspornou LED technologií formátu A3 s označením OKI Pro8432 tiskne rychlostí 35 stran za minutu s rozlišením 1200 x 600 DPI. Zpracuje papír až do hmotnosti 256 g/m2, víceúčelový podavač má kapacitu 100 listů a zásobník 300 listů. Standardně je zařízení s 800MHz procesorem dodáváno s 256 MB RAM, kterou lze rozšířit na trojnásobek a volitelně doplnit 16GB paměťovou kartou SDHC. K síťovému připojení slouží Ethernet, Wi-Fi modul je volitelný. Kapacita tonerů je 10 tisíc stran (barva) a 4500 stran (bílá). Kompaktní tiskárna má rozměry 36 x 45 x 55 cm a hmotnost 37 kg.

 

K profesionální tiskárně OKI Pro8432 jsou přibaleny dva náhradní bílé tonery, které umožní vytisknout s bílou barvou až 13 tisíc stran. Na zařízení je po bezplatné registraci poskytována záruka 3 roky v místě provozu, na LED hlavu je jako u všech zařízení OKI záruka doživotní.

 

 

Zdroj: OKI

 

 

 

Model OKI Pro8432WT

Model OKI Pro8432WT

Model OKI Pro8432WT

Model OKI Pro8432WT

Tématické zařazení:

 » Články  » Novinky v polygrafii  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: