Obrovský úspěch v personifikaci výrobků – světová novinka je Z české republiky - Novinky v polygrafii - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky v polygrafii

Obrovský úspěch v personifikaci výrobků – světová novinka je Z české republiky

8. listopadu 2017, 16.58 | Není to tak dávno, kdy v nenápadném moravském městečku Strážnice začali vyvíjet a dodávat 3D tiskárny do celého světa.

 

Ocenily je společnosti z oblasti průmyslu i školství. Nyní se autor tehdejšího produktu Jan Škopík spojil s Tomášem Wolfem. Na světový trh právě zavádí zcela novou unikátní pokročilou technologii. Tvoří páteř personifikace výrobků pomocí digitální technologie.

 

Nové stroje umožňují personifikovat jak rotační předměty, tak velkoplošné panely. První už začaly využívat společnosti z několika evropských států. S obrovským úspěchem. Je to ovšem jen dílčí krok v plánovaném vývoji. Ryze česká společnost ze Strážnice na Hodonínsku novou technologii odhalí veřejnosti v rámci mezinárodního veletrhu Inprint - Industrial Print Show v Mnichově ve dnech 14. až 16. listopadu 2017.

„ Očekáváme celosvětový úspěch, který nám již nyní predikují poznatky stávajících zákazníků," uvádí Jan Škopík, business manager společnosti Aroja s.r.o. Podle Škopíka je to právě dlouholetý obětavý přístup k vývoji specialisty na injet technologie a software Tomáše Wolfa a podpora specialistů společnosti Konica Minolta, bez nichž by nová technologie nikdy nevznikla. "Otvírá se nám celosvětový trh zákaznických řešení pro průmysl a design," doplnil úspěšný manager Jan Škopík.

 

3D potisku plechovek

 

Jedinečné stroje svého druhu ve světě je firma připravena produkovat sériově. Světový unikát 3D potisku plechovek doplňuje strojem pro speciální potisk velkých panelů.

„Potisk posouváme dál. Jsme schopni jej upravovat v průběhu výroby podle změn zákazníka. Je to obrovská výhoda oproti stávajícím technologiím, s nimiž firmy po celém světě obvykle pracují," míní Jan Škopík a dodává, že má společnost zájem o spolupráci s lidmi, kteří chtějí využít nové technologie hned z několika důvodů. Poskytovatelům produktů, služeb a řešení v oblasti tisku přináší vedle zrychlení a nezanedbatelné úspory finanční celou řadu dalších výhod. Nová technologie umožňuje personifikaci bez zvýšených nákladů i ve velmi malých sériích nebo dokonce jako jednotlivé výrobky. Efektivní tisk, snížení energetické náročnosti, inovace stávajícího, ale především je to neotřelost.

 

3D potisku plechovek

 

Novým zákazníkům přináší jako samozřejmost prvotní testování. Ověří se, zda právě jejich výrobek za použití nové technologie bude dosahovat stoprocentní požadované kvality.

Jako výhradního partnera pro průmyslová řešení ve východní Evropě si společnost dohodla nadstandardní spolupráci s firmou Konica Minolta Czech Republic.

 

Čechům se tak opět podařilo dostat mezi světové hráče. Aroja Xorfex do světa high-tech digitálních tiskových technologií zkrátka patří. Přináší vskutku inovativní řešení. Detailně bude k nahlédnutí v Mnichově už za několik málo dní.

 

 

Zdroj: Aroja

 

Tématické zařazení:

 » Články  » Novinky v polygrafii  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: