Epson WorkForce Enterprise - Novinky v polygrafii - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky v polygrafii

Epson WorkForce Enterprise

21. března 2017, 14.55 | Revoluční vysokorychlostní podniková multifunkční tiskárna formátu A3. Využijte ekologických výhod, které může nabídnout jen technologie inkoustového tisku, a to i při rychlosti oboustranného tisku 100 stránek za minutu.

 

Nová generace superrychlých ekologicky efektivních podnikových inkoustových tiskáren je tu: WorkForce Enterprise. Tato ultrarychlá barevná kancelářská tiskárna formátu A3 s rychlostí 100 obr./min určená pro celé oddělení má výhody, které může nabídnout jen inkoustová technologie - poskytuje řešení s nízkou spotřebou energie a spotřebního materiálu za cenu laserové tiskárny pro celé oddělení.

 

Tiskárnu WorkForce Enterprise WF-C20590 doplňuje verze s rychlostí 75 obr./min, model WFC17590. Obě jsou navrženy tak, aby splňovaly potřeby kancelářského tisku na odděleních i středních a malých firmách, zejména těch, které mají špičky produktivity s vysokým objemem. Za účelem zvýšení kvality tiskárny společnost Epson přidala několik technologických inovací: samoopravnou tiskovou hlavu, aby nedocházelo k výskytu pásů ani pruhování, nebo elektrostatický přenosový pás pro udržení kvality ve vysoké rychlosti. Tato nová technologie navíc představuje krok vpřed v ekologickém výkonu, protože snižuje spotřebu energie až o úžasných 96 % ve srovnání s laserovou tiskárnou stejné rychlosti, takže nepotřebuje zvláštní zdroj napájení.

 

WorkForce Enterprise WF-C20590

 

Marcel Divín, Branch Office Manager Epson CZ&SK, říká: „Tiskárna WorkForce Enterprise snižuje ekologický dopad tisku tím, že nabízí řešení s nízkou spotřebou energie, nižší spotřebou spotřebního materiálu, a přitom dosahuje pozoruhodných rychlostí tisku ve vysoké kvalitě. Tato řada má o mnohem méně součástí než odpovídající laserová multifunkční zařízení, což znamená naději na vyšší spolehlivost a významné snížení množství výpadků provozu. Věděli jsme, že máme něco speciálního, hned jak jsme tiskárnu WorkForce Enterprise uviděli v laboratoři, ale až reakce prodejců po celé Evropě potvrdily skutečně revoluční podstatu této nové řady. Vzali jsme tento model na cestu po městech v celé Evropě - do Prahy, Lille, Athén, Helsinek a mnoha dalších -, abychom získali klíčovou zpětnou vazbu. Díky tomu jsme mohli, vytvořit nejlepší možný produkt Epson."

 

Efektivita spotřeby nemá negativní dopad na výkon. Inkoustová tisková hlava v sériovém uspořádání, která pracuje za vysoké rychlosti a poskytuje vysokou kvalitu tisku, je navržena na škálovatelné technologii, kterou společnost Epson poprvé použila v průmyslových systémech, jako jsou velkoobjemové tiskárny štítků. Pozoruhodná nová podoba tiskové hlavy v sériovém uspořádání, která je široká jen 43 mm a obsahuje přibližně 33,5 tisíce trysek, poskytuje detekci chybného nanesení a technologii variabilní velikosti kapky za účelem předcházení výskytu pásů nebo pruhování. Tato kompaktní, ale neuvěřitelná úroveň detailů nejen zvyšuje výkon, ale také dodává rychlost a spolehlivost pro vysoce produktivní týmy, kde výpadek nepřichází v úvahu. Dokonalá symbióza výkonu a efektivity.

 

Volitelná jednotka WorkFlow Enterprise Finisher s maximálně 5350 listy papíru na vstupu s volitelným podavačem papíru a sešívačkou a stohovačkou na 4000 listů pro zlepšení efektivity umožňuje automatickou úpravu dokumentů, čímž šetří čas i úsilí. Navíc jsou tyto modely kompatibilní se širokou škálou řešení a jsou určeny pro tisk a skenování z chytrého mobilního zařízení, což je pro uživatele efektivní. Nástroje a software, např. Email Print for Enterprise, Epson Print Admin a Document Capture Pro, přidávají další funkce - více než jen tisk a skenování.

 

Model WF-C20590 bude možné zakoupit od června 2017.

 

Hlavní vlastnosti:

 

 • K dispozici modely s rychlostmi 75 str./min a 100 str./min
 • Vysokorychlostní duální skenování (jednostranné/oboustranné): 60/110 obr./min
 • Nízký příkon - 320 W (může dosahovat až 180 W)
 • Výchozí 600×1200 dpi - vysoká kvalita tisku až 600×2400 dpi
 • Barevně, formát až SRA3 pomocí víceúčelového zásobníku
 • Příprava na řešení Epson Open Platform
 • Vysokokapacitní zásobníky inkoustu: K = 2 × 50K, CMY = 50K
 • Pigmentové inkousty DuraBrite
 • 9palcový barevný dotykový displej
 • Maximální vstup papíru 5350 listů (80 g/m2) s volitelným podavačem papíru
 • K dispozici jednotka finišeru na 4000 listů se stohováním a sešíváním
 • Technologie kontroly trysek (NVT) a nahrazení tiskových bodů zajišťují
 • konzistentní výtisky
 • Elektrostatický přenosový pás zajišťuje, že je papír při tisku zcela rovný
 • Kompatibilita s tiskovými jazyky včetně PDL (PCL 5/6, PostScript 3, PDF), ESC/PRaster
Zdroj: Epson

 

 

Tématické zařazení:

 » Články  » Novinky v polygrafii  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: