EPSON: Mimořádně dostupný, profesionální tisk vysoké kvality - Novinky v polygrafii - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky v polygrafii

EPSON: Mimořádně dostupný, profesionální tisk vysoké kvality

Epson

13. května 2015, 08.05 | Ať pracujete doma nebo v kanceláři, tiskárny Epson s inkoustovým tankovým systémem výrazně sníží vaše náklady na tisk a provoz. Naše řada velkokapacitních inkoustových tiskáren představuje výjimečnou kombinaci cenové dostupnosti, praktičnosti, kvality a spolehlivosti.

 

Tiskárny Epson s inkoustovým tankovým systémem jsou ideální volbou pro uživatele, kteří požadují bezproblémový tisk s minimálními náklady, aniž by museli ustupovat ze svých nároků na výkon nebo kvalitu.

 

Hlavní výhody

  • Vestavěná nádržka na inkoust sultravysokou kapacitou
  • Mimořádně úsporný tisk
  • Výtisky v kvalitě Epson
  • Velkoobjemové lahvičky s inkoustem
  • Spolehlivý provoz
  • Jistota originální záruky Epson

 

Vysoce úsporný provoz zaručující mimořádně nízké náklady na tisk

Nádržka na inkoust s ultravysokou kapacitou zaručuje kvalitu Epson při mimořádně nízkých nákladech.

Tiskárny jsou dodávány s velkoobjemovými originálními inkoustovými lahvičkami Epson, které nabízí vysokou výtěžnost a mimořádnou kapacitu.

Nejenže tento systém poskytuje vysokou užitnou hodnotu za příznivou cenu, ale také činí tuto řadu tiskáren vysoce produktivním a spolehlivým doplňkem každé kanceláře.

 

Spolehlivý a bezstarostný tisk

Každá tiskárna je vybavena tiskovou hlavou s technologií Epson Micro Piezo, která zaručuje bezkonkurenčně dlouhou životnost, kvalitu a spolehlivost. Nádržka na inkoust s ultravysokou kapacitou je plně integrovanou součástí tiskárny, takže si můžete užívat spolehlivého barevného tisku bez nepořádku nebo problémů typických pro jiné doplňovací systémy.

Součástí unikátní technologie rychlého doplňování inkoustu od společnosti Epson jsou speciálně navržené vzduchotěsné uzávěry a filtry, které zajišťují minimální ztráty inkoustu.

 

Kvalita epson nabízí jistotu

Používání originálního inkoustu Epson vám přinese kvalitu, kterou od tisku očekáváte, zatímco utěsnitelné víko každé lahvičky s inkoustem umožňuje uskladnění nepoužitého inkoustu.

Díky záruce Epson si můžete být jisti, že se svou tiskárnou získáváte maximální užitnou hodnotu, spolehlivost a jistotu.

 

Bezdrátový tisk s aplikací epson iprint

Prostřednictvím aplikace Epson iPrint můžete tisknout bezdrátově z chytrých telefonů a tabletů ve vybraných tiskárnách s inkoustovým tankovým systémem a připojením k síti¹. Aplikaci iPrint lze stáhnout zdarma z Apple App Store nebo Google Play Store. Umožňuje snadný tisk webových stránek, dokumentů z aplikací sady Microsoft Office, fotografií a souborů PDF.

 

Zdroj: epson.cz

 

 

Zdroj: http://www.epson.cz/cz/cs/viewcon/corporatesite/cms/index/11359

Epson

Epson

Tématické zařazení:

 » Články  » Novinky v polygrafii  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: