Canon rozšiřuje řadu tiskáren PIXMA G MegaTank - Novinky v polygrafii - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky v polygrafii

Canon rozšiřuje řadu tiskáren PIXMA G MegaTank

22. října 2020, 22.14 | Společnost Canon oznámila rozšíření oblíbené řady tiskáren PIXMA G MegaTank o pět modelů základní kategorie

s možností doplňování inkoustu, určených pro malé firmy, domácí kanceláře a studenty. Všechny nové modely se vyznačují především jednodušším ovládáním s výměnnou odpadní nádobkou, které zkracuje prostoje, vylepšenými zásobníky na inkoust, které maximálně usnadňují doplňování nádržek, a dvouřádkovým LCD displejem pro rychlý přístup k nastavení. Ekonomický režim nabízí vyvážený poměr mezi náklady a efektivitou tisku. Umožňuje bez potíží a hospodárně vytisknout tisíce stránek, kdykoli je potřeba.

 

 

Do produktové řady přibylo pět spolehlivých a odolných tiskáren s doplňováním inkoustu, které nabízejí funkce, jako je připojení do cloudu, Wi-Fi nebo vysokorychlostní tisk, a které vyhoví všem požadavkům a rozpočtovým možnostem:

 

PIXMA G3460 – Vysokorychlostní multifunkční zařízení (tisk, skenování, kopírování) s Wi-Fi připojením

PIXMA G3420 – Vysoce kvalitní multifunkční tiskárna s podporou Wi-Fi

PIXMA G2460 – Vysokorychlostní multifunkční zařízení

PIXMA G2420 – Multifunkční zařízení s vysokou výtěžností, které dokáže tisknou, skenovat a kopírovat

PIXMA G1420 – Snadno použitelná jednoúčelová tiskárna

 

Maximalizujte produktivitu

Těm, kdo potřebují úsporné, avšak výkonné tiskové řešení, umožňuje tato řada vytisknout 6000 stran na jednu nádobku černého inkoustu a v ekonomickém režimu o 26 % více. Při barevném tisku dosahují zařízení řady MegaTank až 7700 stran na jednu sadu barevných inkoustů, tj. o 700 stran více než dřívější modely. Dva vysokorychlostní modely v nabídce, PIXMA G3460 a PIXMA G2460, dokážou tisknout rychlostí 10,8 výtisků za minutu při použití pouze černého inkoustu a 6 výtisků za minutu plnobarevně. Díky spolehlivému tisku mohou uživatelé věnovat čas a energii jiným kreativním činnostem a tisknout s důvěrou vysoce kvalitní výstupy ve velkých objemech. Svým čistým a ostrým tiskem tato řada tiskáren uspokojí požadavky širokého spektra uživatelů – od těch, kdo pracují z domova a potřebují tisknout dlouhé textové dokumenty, po ty, kdo se věnují kreativní tvorbě se svojí rodinou.

 

Kratší odstávky na údržbu

Uživatelsky vyměnitelná odpadní nádobka zjednodušuje provoz a usnadňuje údržbu. Díky umístění inkoustových nádobek na čelní straně tiskárny lze snadno a rychle zjistit aktuální hladinu inkoustů. Uživatelé mohou jednoduše zkontrolovat hladinu v odpadní nádobce na LCD displeji nebo v aplikaci Canon PRINT App (iOS/Android), která je k dispozici pro modely PIXMA G3460 a PIXMA G3420.

 

Zvýšená kompatibilita

Nový, zdokonalený typ inkoustových lahviček maximálně usnadňuje doplňování inkoustu. Lahvičku stačí zasunout do příslušné nádržky, ta se sama doplní a proces automaticky ukončí po dosažení plného stavu. Dvouřádkový displej u všech multifunkčních modelů usnadňuje ovládání a funkce automatického zapnutí a vypnutí šetří čas a energii.

Modely PIXMA G3460 a PIXMA G3420 s Wi-Fi umožňují uživatelům jednoduché připojení a tisk z  chytrých zařízení díky kompatibilitě s technologiemi Apple AirPrint a Mopria pro Android a podpoře aplikace Canon PRINT. Kreativně zaměření uživatelé mohou hledat inspiraci na internetových stránkách Canon Creative Park, kde naleznou mimo jiné trojrozměrné papírové skládanky a modely, šablony různých blahopřání apod.

 

Podpora různých tiskových médií

Drobní podnikatelé mohou doma nebo v kanceláři na tiskárnách Canon PIXMA G MegaTank tisknout plakáty na délku až 1,2 m, např. různé poutače nebo jiné propagační materiály. Rodiny, které se rády pochlubí svojí kreativitou, mohou vybírat z široké škály médií, jako je magnetický fotografický papír Canon pro tisk vlastních magnetů na dvířka lednice nebo opakovaně použitelný samolepicí fotografický papír pro výzdobu stěn, zrcadel, notebooků nebo krytů telefonů. Tiskárny Canon PIXMA G MegaTank nabízí výkonný všestranný tisk a poslouží stejně dobře k práci i k zábavě. V balení je navíc jedna lahvička černého inkoustu zdarma, takže je možné vytisknout až 12 000 černobílých stránek bez nutnosti nákupu nového inkoustu.

Prodej bude zahájen v prosinci 2020.

Tématické zařazení:

 » Články  » Novinky v polygrafii  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: