Canon návštěvníky veletrhu InPrint 2014 seznámí s možnostmi průmyslového tisku - Novinky v polygrafii - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky v polygrafii

Canon návštěvníky veletrhu InPrint 2014 seznámí s možnostmi průmyslového tisku

Océ Arizona 480 GT

9. března 2014, 18.48 | • Canon zde spolu se svými partnery představí možnosti uceleného workflow v oblasti dekorativních a funkčních tiskových aplikací pro průmyslové využití

• Jako součást reálného tiskového workflow budou probíhat živé ukázky tisku na Océ Arizona

• Návštěvníci budou mít k dispozici informace o úspěšných řešeních průmyslového tisku a mohou také využít odborné konzultace

Canon Europe na veletrhu InPrint 2014, který se uskuteční ve dnech 8. až 10. dubna 2014 v Hannoveru, představí spolu se svými strategickými partnery možnosti integrovaných digitálních workflow, které umožňují vysoce kvalitní, trvanlivý, flexibilní a nákladově efektivní průmyslový tisk přesně splňující požadavky jednotlivých odvětví.

 

Návštěvníci stánku F10 v hale 21 si mohou prohlédnout flatbed tiskárnu Océ Arizona 480 GT, a to jako součást uceleného workflow pro funkční a dekorativní tisk na různé materiály, a to od dřevovláknitých desek (MDF) přes 3D filmy až po plexiskla. Díky dalším spoluvystavovatelům, kteří budou představovat své speciální technologie a software, zákazníci získají lepší představu o širokém využití možností tiskových aplikací ve výrobním průmyslu.

 

„Digitální tisk dává výrobci mnohem větší svobodu v rozhodnutí, jak bude vypadat finální výrobek. Tisk již není záležitostí maximálně pěti barev jako v případě sítotisku, můžete využívat doslova milióny barev, " říká Slavomír Pohanka, WF Channel Director společnosti Canon CZ.  „Spolu s takřka neomezenými možnostmi tisku je také velmi důležité, že digitální produkce umožňuje dodržovat přísné požadavky na produkty průmyslových aplikací, jako např. jejich vysoká kvalita a zachování životnosti."

 

Kromě tiskárny Océ Arizona 480 GT bude součástí expozice Canon také laserová řezačka eurolaser M-800 a zařízení pro tekutou laminaci Bürkle LFC 1300 od společnosti Welte. I tato zařízení, která jsou součástí reálného tiskového workflow, návštěvníci uvidí přímo v akci.

 

„Průmyslový tisk čeká opravdu vzrušující budoucnost a to zejména díky novým obchodním příležitostem. Ty s sebou přináší větší tvůrčí svobodu a schopnost vyrábět jedinečné a personalizované produkty. Obchodní příležitosti pochopitelně souvisí i s tím, že nové možnosti tisku nejsou finančně náročné a to i např. při potisku jednoho jediného kusu. Bez ohledu na to, zda veletrh InPrint 2014 navštívíte za účelem inspirace možnostmi digitální technologie v oblasti dekorativních aplikací nebo s cílem získat informace o funkčním využití jako je potisk fólií pro membránové spínače nebo digitální maskování, rozhodně z našeho stánku neodejdete zklamaní," dodává Slavomír Pohanka.  „Canon seznámí návštěvníky veletrhu i se zkušenostmi z úspěšných zákaznických aplikací. Navíc budete mít k dispozici řadu odborníků, kteří vám poradí s tím, jak v tomto sektoru růst a prosperovat."

 

Součástí konferenčního programu veletrhu InPrint 2014 bude 10. dubna 2014 také přednáška s názvem „Průmyslový funkční a dekorativní inkoustový tisk", kterou v přednáškovém sále haly 21 přednese od 15 hodin Roberto Zinser, Channel Manager, Wide Format Group, Canon Germany. 

 

 

Tématické zařazení:

 » Články  » Novinky v polygrafii  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: