Nová řada televizorů Toshiba L7 - Články - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Články

Nová řada televizorů Toshiba L7

Toshiba L7

31. ledna 2015, 08.24 | Čistý zvuk a obraz - náruživé sledování obsahu, neuvěřitelně úchvatný zvuk
Představte si televizor, který vás přenese do impozantního světa neuvěřitelného zvuku a obrazu.

U nové řady televizorů L7 zaujme váš zrak i sluch viditelně bohatší obraz a jasně definovaná kvalita zvuku - výsledek použití inovativních technologií CEVO společnosti Toshiba. Tato Smart TV je rychlá, bystře reaguje a vytvoříte si k ní osobnější vztah. S ní se dostanete blíž k akci, než bylo dosud možné. A má navíc vysoce oceňovaný univerzální design.

 

OBJEVTE JINÝ SVĚT

Vychutnejte si brilantní vlastnosti nové řady televizorů L7

 

CEVO PICTURE

ZNAMENÁ VYNIKAJÍCÍ KVALITU

Neuvěřitelně kvalitní obraz se ještě zlepšil. Každý televizor řady L7 je vybavený technologií CEVO Picture, takže vaše divácké zážitky budou zářivější, bohatší a živější než dosud.

Od třpytícího se oceánu až ke korálovému útesu pod jeho hladinou bude každý sebemenší detail zachycený s precizností a barvami vyrážejícími dech - díky novému systému podsvícení s vysokým jasem. Stačí se pohodlně usadit a pohroužit se do akce. Je načase, abyste se díky nejúchvatnější kvalitě obrazu přiblížili ještě více k realitě.

  • Dokonalý obraz bude pastvou pro vaše oči...
  • Dosud nejlepší kvalita obrazu televizorů řady L7
  • Viditelně jasnější a ostřejší
  • Širší nabídka živých barev
  • Krásně restaurovaný obraz

 

DOSUD NEJLEPŠÍ OBRAZ

Procesorová platforma CEVOTM Engine a inovativní panel s vysokým jasem přinášejí u televizorů řady L7 dosud nejlepší kvalitu obrazu. Díky účinnější oblasti pixelu, která zvyšuje jas každého pixelu, prochází celkově panelem více světla, takže obraz vypadá živější - není pohaslý ani vybledlý.

Je to tím, že platforma CEVOTM Engine zajišťuje u jasnějších obrázků velmi vysoký kontrast. Nová televizní řada L7 se tím také dostává na nevídanou úroveň - je o neuvěřitelných 75 % jasnější než předchozí verze. Každou scénu - od jednoduchých odrazů až po třpytivé květy růží - si tak můžete vychutnat v dokonalé hře světla a stínu.

O 75 % jasnější obraz

 

ŠIRŠÍ SPEKTRUM SYTÝCH BAREV

Ohromné spektrum barev, které vidíte každý den, se prozatím nedostalo do vaší televize. Až teď. Díky panelu se širokou barevnou škálou se barevné schéma televizorů řady L7 zvětšilo až o 14 %. To představuje celé spektrum zářivě sytých odstínů, které předchozí televize nedokázaly reprodukovat.

Tato nová technologie panelů nejen přináší na obrazovku čistý a dynamický obraz, ale také přirozeněji reprodukuje živé barvy při sledování z libovolného úhlu. Výsledkem je živější obraz s větší hloubkou obsahující víc jemných detailů, které jsou tak realistické, že probudí všechny vaše smysly.

 

OPĚTOVNÉ OŽIVENÍ OBRAZU

U řady televizorů L7 se krása scény nikdy neztratí trvale. I když je obraz komprimovaný pro vysílání, dokáže ho technologie CEVO Picture vrátit do zamýšleného stavu - se stejnou brilantností barev a rozlišení.

Díky obnovovací technologii HDR (High Dynamic Range) se dají najít i prvky ztracené při záznamovém procesu. Vylepší se tak kosmetický vzhled obrazu, zvýší se úrovně jasu a oživí se barevné gradienty - zvlášť pokud je potřeba zlepšit hloubku a texturu jasných částí obrazu. Obnoví se tak realistický vzhled obrazu.

 

CEVO AUDIO

ZNAMENÁ KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÝ ZVUK

Kvalita vyspělého zvuku je teď ještě dynamičtější. S televizory řady L7 vybavenými technologií CEVO Audio se vydáte na cestu kvalitního zvuku - od sytější hudby až k jasně definovaným dialogům.

Každý akord, takt, šum nebo šepot bude dokonalý do posledního tónu a křišťálově čistý. Nový systém Labyrinth vám umožní mít pod kontrolou zvukové toky, zdokonalí, co posloucháte, a přehraje vám to pomocí dvou výkonných reproduktorů. Je načase, abyste své zvukové zážitky obohatili naším doposud nejintenzivnějším zvukem.

  • Nechte se pohltit zvukovým systémem Labyrinth...
  • Slyšitelně výkonné reproduktory
  • Samostatné řízení zvuků
  • Vylepšeno pomocí technologie DTS Premium SoundTM

 

O 50 % VYŠŠÍ ZVUKOVÝ VÝKON

U tak tenkého televizoru se většinou nedá očekávat neuvěřitelně silný zvuk, ale u řady L7 nemusíte dělat kompromisy. Reproduktory poskytují neuvěřitelně silný a čistý zvuk - zvukový výkon je o 50 % vyšší než u předchozího modelu.

Díky výstupnímu výkonu 2 × 15 W a zvukovému ekvalizéru budete ohromeni bohatými 100Hz basy přehrávanými dvěma kompaktními reproduktory. Konstrukce těchto kompaktních reproduktorů byla vylepšena, takže každý televizor řady L7 produkuje působivější zvuk. Pokud jste zatím neslyšeli skutečně realistický zvuk televizoru, teď se dočkáte.

 

ODDĚLENÍ DIALOGU OD OSTATNÍCH ZVUKŮ

Sledování televize by mělo být opravdu dostupné a zábavné pro všechny. Pokud vám zážitky kazí nějaké zvuky, postarali jsme se o to, abyste s tím mohli něco udělat - snadným ovládáním jednotlivých zvukových proudů.

Říkáme tomu technologie zvukové separace - a opravdu to tak funguje. Tím, že můžete samostatně ovládat zvuk na pozadí a mluvenou řeč, máte plnou kontrolu nad typem zvuku, který chcete poslouchat. Řekněme, že sledujete živý přenos fotbalového utkání a chcete se soustředit na dění na hřišti. Teď máte možnost ztišit komentář. Nebo když sledujete film a chcete přes speciální efekty slyšet každé slovo nebo dialog, můžete to teď zařídit.

 

VYLEPŠENO POMOCÍ TECHNOLOGIE DTS PREMIUM SOUNDTM

Ať už se rozhodnete poslouchat cokoli, díky technologii DTS Premium SoundTM získáte dokonalý zážitek domácí zábavy. Vzhledem k tomu, že tento systém má větší oblast ideálního poslechu a široký zvukový obraz, můžete se přímo ponořit do každé sekundy svého originálního nebo streamovaného zvuku.

Tato technologie zdůrazňuje každý detail, abyste se mohli soustředit na dialogy. Laskavá pestrost jemných tónů a hluboké basy charakterizují hudbu, která vás pohltí. Technologie DTS Premium SoundTM zachovává konzistenci úrovní hlasitosti, zejména během reklamních přestávek. Když zapnete svůj televizor, můžete očekávat všestranný, neuvěřitelně prostorový zvuk.

 

PLYNULÝ VÝKON

S DOSTATEČNOU REZERVOU

Televizor, který je navržený pro úchvatný obraz a intenzivní zvuk, potřebuje mít také ohromný výkon. Řada televizorů L7 je proto vybavená rychlými dvoujádrovými procesory, které poskytují dostatečný výkon a dokážou zpracovat a připravit televizní zábavu.

Přechody mezi různými úlohami jsou rázem plynulejší a hladší. Zpracování aplikací probíhá bez čekání - a také si můžete užívat skutečně rychlé surfování po webu. Zpracování obrazu AMR+ 1500 se stará o to, aby se i ty nejzběsilejší filmové sekvence zobrazovaly plynule a daly se dobře sledovat. Veškerý akcemi nabitý obsah se zobrazuje rychle a na vyžádání.

 

SMART TV

INTELIGENTNÍ ZPŮSOB SLEDOVÁNÍ TELEVIZE

Televizory řady L7 nejsou jen inovativní, ale také inteligentní. Součástí balíčku jsou služby Smart TV Cloud - objevíte tak službu, která vychází vstříc vašim časovým možnostem a umožňuje se podívat i na pořady vysílané v nevyhovující době. Služba MediaGuide Replay vám umožní naprosto svobodně sledovat televizi, kdy budete chtít.

 

Dokonce rozpozná vaše zvyky při sledování a automaticky nahraje vaše oblíbené pořady. Můžete taky snadno surfovat na webu a dobře se bavit prostřednictvím prvotřídních aplikací, jako YouTube, Netflix, BBC iPlayer nebo Viewster - a mnoha dalších.

 

Zdroj: toshiba-czech.com

 

 

Zdroj: http://www.toshiba-czech.com/innovation/cs/generic/l7-series/

Toshiba L7

Toshiba L7

Tématické zařazení:

 » Články  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: