Nabídka obsahu ve 4K kvalitě stále roste - Články - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Články

Nabídka obsahu ve 4K kvalitě stále roste

BRAVIA S90

13. září 2014, 08.54 | 4K nabízí čtyřikrát lepší kvalitu obrazu než Full HD. Nabídka originální produkce v této kvalitě, která je ideálním obsahem pro letošní modely 4K Ultra HD BRAVIA™ od Sony, je nyní ještě širší - a stále se rozrůstá.

Více možností, jak si vychutnat Ultra-HD obraz na letošní kolekci 4K televizí BRAVIATM

 

Vývoj 4K technologií se nedá zastavit: celá řada předních stanic terestriálního, kabelového i satelitního televizního vysílání, dokonce i online streamingové služby, v současné době testuje vysílání programů v nejvyšší 4K kvalitě, která nabízí do detailu vykreslený obraz.

 

Díky novému standardu HEVC (H.265) je kódování 4K obrazu a zvuku nyní ještě efektivnější. A to je skvělá zpráva pro všechny majitele modelů televizí BRAVIA 4K Ultra HD z roku 2014. Všechny aktuální modely této řady podporují HEVC, takže bude možné se ponořit do streamovaného nebo nahraného obsahu ve 4K kvalitě.

 

Promo 4K Privilege Movies s nákupem televize BRAVIA

Speciální promo akce nabízí novým majitelům televize BRAVIA možnost vybrat si z nabídky hollywoodských filmových hitů od Sony Pictures Entertainment ve 4K kvalitě prostřednictvím služby Privilege Movies 4K od Sony. K nákupu jakéhokoliv modelu 4K televize BRAVIA dostanete také pět nativních titulů v rozlišení 4K z deseti filmů v nabídce. Filmy jsou nahrány na přenosný pevný disk.

 

Upscaling na 4K: vše vypadá lépe na obrazovce televize BRAVIA

Nezáleží na tom, zda sledujete původní produkci v rozlišení 4K, film ze své sbírky na Blu-ray DiscTM, standardní televizní program nebo video z internetu - vše vypadá lépe ve 4K Ultra HD kvalitě na televizi BRAVIA. Obrazový procesor 4K X-Reality PRO od Sony, který v sobě televize BRAVIA mají, vylepšuje a zostřuje obraz z každého zdroje - i videa z internetu v HD nebo nižším rozlišení - na počet pixelů odpovídající 4K rozlišení (3840 x 2160), takže vidíte i ten nejmenší detail.

 

Nové přírůstky v nabídce 4K Ultra HD televizí

Kromě sedmi modelů 4K televizí, které Sony momentálně nabízí, se můžete těšit na nejnovější televizi BRAVIA S90, která bude již brzy ke koupi v obchodech a na webových stránkách Sony, a to od začátku října (předobjednat lze od konce veletrhu IFA). Obrazovka s úhlopříčkou 75 nebo 65 palců je elegantně zakřivená. Její úchvatný obraz ve 4K rozlišení vás pohltí, zatímco vám ty nejmodernější technologie od Sony zprostředkují vaši oblíbenou zábavu v neuvěřitelném jasu, kontrastu a barvách. Nový 4,2kanálový audio systém Multi-angle Live Speaker disponuje dvěma přesně směrovanými samostatnými reproduktorovými jednotkami, jejichž 360° prostorový zvuk vás dokonale obklopí. BRAVIA S90 s obrazovkou o úhlopříčce 75 palců stojí 8.499 EUR. Stejný model obrazovkou o úhlopříčce 65 palců stojí 3.999 EUR.

 

Tématické zařazení:

 » Články  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: