Na konferenci Samsung Developer byly představeny nové nástroje pro Smart TV - Články - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Články

Na konferenci Samsung Developer byly představeny nové nástroje pro Smart TV

Samsung Smart TV

9. května 2016, 08.06 | Chytré televizory Samsung nabízejí jedinečné obchodní příležitosti pro nejtalentovanější vývojáře z celého světa.

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd., která je již celých deset let předním světovým výrobcem televizorů, se na konferenci Samsung Developer podělila s vývojáři o informace o čerstvých technických novinkách přinášených chytrými televizory Samsung s OS Tizen.

 

V průběhu letošní části konference, zaměřující se na chytré televizory, Samsung vývojářům představil vývojářskou sadu Smart View SDK, která jim poskytne nové možnosti bezproblémového připojení a komunikace mezi mobilními zařízeními a televizory Samsung. V rámci snahy pomoci partnerům společnosti Samsung zlepšit přístupnost jejich obsahu bude tato SDK určená pro chytré televizory obsahovat také funkci náhledu, která umožní zobrazit nad vybranými aplikacemi dodatečnou lištu s obsahem, např. videa, a uživatel tak může spustit např. video z YouTube přímo z výchozí obrazovky Smart Hubu.

 

Společnost Samsung také všem vývojářům zpřístupnila nové platební řešení optimalizované pro chytré televizory pod názvem Samsung Checkout on TV. Dříve nabízel Samsung funkci Checkout on TV pouze vybraným klíčovým partnerům. Po tomto oznámení mohou všichni tvůrci her a aplikací vyvíjet služby, které budou od spotřebitelů přijímat platby, což přispěje k účinnému a efektivnímu zpeněžení jejich produktů v chytrých televizorech Samsung, které jsou posledních deset let největší základnou televizorů na světě.

 

Dalším nástrojem pro vývojáře, který byl na konferenci představen, je nový otevřený projekt s názvem TOAST. Ten vývojářům umožní zaměřit se na širší škálu zařízení, např. na chytré televizory vyrobené v letech 2012-2014, aniž by museli přepisovat televizní aplikace pro různé operační systémy. TOAST se rozšíří i na další operační systémy včetně webOS TV a Android TV.

 

„Neustále se snažíme optimalizovat přístup uživatelů k jejich oblíbeným aplikacím a obsahu a posunovat tak jejich zážitek ze sledování chytrých televizorů na vyšší úroveň," prohlásil Sang Kim, viceprezident divize Visual Display společnosti Samsung Electronics. „Naše nová vylepšení nejen umocní divácký zážitek uživatelů, ale pomohou také vývojářům, kteří pravidelně vytvářejí nový obsah."

 

Zdroj: samsung.com

 

 

Zdroj: http://www.samsung.com/cz/news/local/at-the-conference-samsung-developer-were-indoduced-new-tools-for-smart-tv

Samsung Checkout on TV

Tématické zařazení:

 » Články  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: