Hlasitě bez omezení – bavte se s novým systémem Sony HT-GT1 Sound Bar - Články - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Články

Hlasitě bez omezení – bavte se s novým systémem Sony HT-GT1 Sound Bar

SoundBar GT1

14. září 2014, 08.09 | • Výkonný 260W 2,1 kanálový zvuk pro sledování televize nebo zábavu s přáteli
• Vaši hosté budou zvuk BASS BAZUKA a hru LED světel zbožňovat
• Poslech na jeden dotek díky okamžitému propojení s vaším chytrým telefonem nebo tabletem přes Bluetooth®

Nejnovější Sound Bar od Sony umí vykouzlit pořádně hlasitý zvuk - ať jen sledujete televizi, pouštíte si oblíbený film nebo se bavíte celou noc na party s přáteli.

 

HT-GT1 je ideálním parťákem pro sledování televize díky svým 260W a 2,1 kanálovému zvuku s mocnými basy, který dodá nový rozměr vašim filmům, hrám i oblíbeným televizním programům. Tělo systému Sound Bar a samostatné tělo subwooferu se vyznačují precizním zpracováním ze dřeva, takže tlumí třesy a rezonance. Díky tomu je zvuk ostrý, jasný a hodně hlasitý. Unikátní technologie Clear Voice od Sony je zárukou křišťálově jasného mluveného slova při sledování zpráv nebo inscenací.

 

Sound Bar můžete připojit ke své televizi, k USB plné MP3 skladeb nebo připojit svůj iPhone/iPad/iPod nebo jiný MP3 přehrávač - a začít dělat pořádný randál. Díky technologii Bluetooth lze systém spárovat bezdrátově a na jeden dotek s chytrým telefonem či tabletem s podporou NFC, takže si můžete užívat svoji hudební sbírku hlasitě bez omezení a bez kabelů. Sound Bar můžete i přes Bluetooth ovládat ze svého telefonu pomocí aplikace SongPal pro iOS/Android, která je od Sony ke stažení zdarma.

 

Jste připraveni na party? Subwoofer a G1 můžete snadno přenášet z místa na místo. Navíc Sound Bar na subwoofer přesně pasuje a to v ideálním úhlu tak, aby se tóny a zvuk linuly přímo na posluchače.

 

Stačí se dotknout tlačítka BASS BAZUKA a místnost ovládnou neuvěřitelné basy, neztrácející nic na čistotě a definici. Sound Bar navíc i vypadá tak „divoce", jak zní - díky pulzující hře LED diod umí udělat senzační light show v rytmu vaší hudby.

 

Pokud již máte audio mini systém od Sony, Sound Bar lze propojit přímo s ním pomocí praktické funkce Party Chain pro ještě větší „grády".

 

Nový HT-GT1 Sound Bar od Sony bude v Evropě v prodeji od října 2014.

 

 

Tématické zařazení:

 » Články  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: