Epson uvádí na trh nové všestranné projektory - Články - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Články

Epson uvádí na trh nové všestranné projektory

Epson EB-520

20. listopadu 2014, 13.30 | Společnost Epson uvádí na trh nové všestranné projektory s velmi krátkou projekční vzdáleností a snadno ovladatelnými funkcemi.
Pomocí těchto flexibilních projektorů s bohatou paletou funkcí nyní mohou svou produktivitu maximalizovat uživatelé z obchodní i vzdělávací sféry.

Nové projektory Epson s velmi krátkou projekční vzdáleností poskytují obraz ve výjimečné kvalitě a nabízejí mnoho chytrých funkcí, které pro uživatele představují standardně vysokou hodnotu za nízkou cenu. Tyto projektory jsou ideálním řešením pro třídy nebo malé zasedací místnosti. Mohou být upevněny na zeď či strop nebo je lze postavit na stůl blíže ke stěně, čímž je možné uvolnit ještě více prostoru.

 

Tato nová řada (EB-520, EB-525W, EB-530, EB-535W, EB-536Wi) využívá technologii 3LCD, díky níž projektory poskytují výjimečnou kvalitu obrazu a věrné barvy. Tato řada disponuje vysokým kontrastním poměrem, který dodává jasnější obraz a vysoký jas, což znamená, že projekční plocha je viditelná i ve velmi osvětlených třídách a zasedacích místnostech. Nový objektiv s krátkou projekční vzdáleností projektoru poskytuje ostřejší obraz a lepší schopnost zaostření.

 

Roman Vejražka, Business Account Manager společnosti Epson Europe, k tomu dodává: „Tyto vysoce kvalitní projektory nabízejí školám a firmám možnost flexibilní instalace v jednotlivých třídách či střídavé rozmístění v několika místnostech nebo kampusech. Jsou ideální náhradou za starší projektory nebo alternativou k dražším interaktivním tabulím či projektorům s velmi krátkou projekční vzdáleností."

 

Uživatelé si mohou být jisti, že za své peníze dostanou větší kvalitu. Součástí řady je například i lampa navržená tak, aby vydržela o 66 % déle než předchozí rovnocenné modely, díky čemuž projektory nabízejí nízké celkové náklady na vlastnictví (TCO). Funkce dočasného vypnutí zvuku a obrazu, při níž se světlo lampy ztlumí až o 70 %, také šetří energii a uživatelům umožňuje pozastavit prezentaci a převést pozornost posluchačů od projekční plochy k diskusi.

 

Nové projektory jsou rovněž rychlé a snadno nastavitelné. Díky horizontální i vertikální korekci lichoběžníkového zkreslení mohou být umístěny mimo střed, čímž ve třídě nebo zasedací místnosti uvolní užitečný prostor. Krátký projekční poměr umožňuje, aby byly projektory umístěny blíže ke zdi. Tím lze dosáhnout toho, aby bylo promítání méně narušováno stíny a odlesky.

 

Jakmile je projektor nakonfigurován, nastavení funkce On Screen Display (OSD) lze prostřednictvím disků a kabelů USB nebo sítě zkopírovat z jednoho projektoru do mnoha dalších, takže další projektory nemusíte nastavovat každý zvlášť. Rozsáhlé možnosti připojení včetně HDMI projektorům poskytuje možnost integrace do nejnovějších digitálních přístrojů i starších analogových produktů, díky čemuž starší hardware nutně nemusíte nahrazovat novým.

 

Použití dvou interaktivních per umožňuje dvěma uživatelům současně vkládat po celé projekční ploše poznámky, přičemž každý z uživatelů může mít pero odlišně nastavené.

 

Projektory EB-520, EB-525W, EB-530, EB-535W, EB-536Wi budou na trhu dostupné od ledna 2015.

Tématické zařazení:

 » Články  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: