Cenově dostupné 3D projekce pro početné publikum - Články - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Články

Cenově dostupné 3D projekce pro početné publikum

EB-W16SK

4. května 2015, 08.39 | První pasivní 3D projektor od společnosti Epson ke komerčnímu použití
Společnost Epson, světová jednička na trhu s projektory s více než 11 lety zkušeností, oznamuje vydání svého prvního systému dvou propojených pasivních 3D projektorů.

Tento model nabízí jasný a cenově dostupný 3D zážitek pro velké publikum, proto jde o ideální volbu pro vzdělávací instituce, muzea, výstavy a podniky působící v pohostinství. Systém Epson EB-W16SK se pyšní nízkými celkovými náklady na vlastnictví (TCO), podporuje všechny současné formáty 3D signálu kompatibilní s HDMI a zaručuje jakkoli velkému publiku jasnou a živou 3D projekci.

 

 Projektorový systém EB-W16SK se skládá ze dvou samostatných projektorových jednotek, které jsou spojeny prostřednictvím speciálně navrženého držáku. V rámci ovládání a nastavení jsou projektory propojeny přes rozhraní USB, přičemž ke každému objektivu je připojena polarizační deska. Obě projekce se překrývají, takže oba obrazy jsou poté elektronicky zarovnány pomocí funkce automatického zarovnání projektoru a dokážou souběžně promítat obraz na stříbrné plátno, které je prodáváno samostatně*.Tak je výrazně zkrácen čas nutný pro nastavení.

* V současné době není od společnosti Epson k dispozici

 

O špičkovou kvalitu obrazu se stará technologie 3LCD od společnosti Epson, která dokáže věrně reprodukovat širokou škálu barev, a vytvářet tak přirozené a zářivé obrazy - ideální pro použití například při výuce přírodních věd a uměleckých výstavách. Oba projektory mají stejně vysoký bílý i barevný světelný výstup dosahující hodnoty 3 000 lumenů a umožňují jasnou 3D projekci za různých světelných podmínek.

 

 Epson EB-W16SK dokáže zobrazit obsah ve kterémkoli formátu 3D signálu, který je kompatibilní s HDMI, tj. side-by-side, top-and-bottom i frame packing. Díky tomu mají uživatelé možnost zobrazovat cokoli ze široké škály dostupného 3D obsahu.

 Projektor je dodáván s jedním kusem polarizačních 3D brýlí, které zaručují jasný trojrozměrný obraz a díky nízkým výrobním nákladům nabízejí cenově dostupný 3D zážitek při nízkých celkových nákladech na vlastnictví.

 Gareth Day, produktový manažer společnosti Epson Europe, říká: „Jedná se o náš první systém dvou propojených pasivních 3D projektorů. Postarali jsme se o to, aby dokázal zprostředkovat publiku jakékoli velikosti jasnou a živou 3D projekci. Díky kombinaci pasivní 3D technologie a cenově dostupných brýlí nabízí model Epson EB-W16SK uživatelům nízké celkové náklady na vlastnictví a je ideální volbou do prostředí, kde si chtějí 3D obsah vychutnávat velké skupiny lidí."

 

 Systém EB-W16SK je dostupný od 1. ledna 2013 za cenu 47.725,- Kč

 

Funkce

První systém dvou propojených pasivních 3D projektorů od společnosti Epson

Jasná velkoformátová projekce

Technologie Epson 3LCD přináší výjimečnou kvalitu obrazu

Stejně vysoký bílý a barevný světelný výstup

Podporuje všechny současné formáty 3D signálu kompatibilní s HDMI (side-by-side; top-and-bottom; frame packing)

Dva projektory s jasem 3 000 lumenů spojené dohromady

Polarizační deska připojena ke každému objektivu

Polarizované 3D brýle - jeden kus obsažen v balení

Snadné zarovnání 3D obrazu pomocí funkce automatického zarovnání projektoru

Vertikální a horizontální korekce lichoběžníkového zkreslení

 

Zdroj: epson.cz

Zdroj: https://www.epson.cz/cz/cs/viewcon/corporatesite/press/index?gatewayto=/cz/cs/content/press/messages/message.php%3Fid=3066%26filtercat=archive

EB-W16SK

Tématické zařazení:

 » Články  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: