Canon zahájil spolupráci se společností Wavestore a chce tak nabídnout pokročilá bezpečnostní řešení - Články - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Články

Canon zahájil spolupráci se společností Wavestore a chce tak nabídnout pokročilá bezpečnostní řešení

12. června 2014, 08.06 | Canon Europe oznámil zahájení spolupráce se společností Wavestore, předním poskytovatelem bezpečnostních řešení. Cílem spolupráce je vytvoření inteligentních bezpečnostních řešení s podporou úplné integrace, mimořádnou kvalitou obrazu a pokročilými analytickými možnostmi.

Spojení portfolia vysoce kvalitních síťových bezpečnostních kamer značky Canon a špičkového řešení z oblasti správy video-obsahu od společnosti Wavestore umožní dodávat pokročilé systémy dohledu. Obě společnosti úzce spolupracují na zajištění bezchybné a úplné propojitelnosti analytické funkcionality, a to s cílem nabídnout systémovým integrátorům pokročilejší možnosti sledování. Díky tomuto celoevropskému partnerství může Canon i Wavestore nabízet personalizovaná řešení, která budou odpovídat požadavkům zákazníků.

 

„Jako profesionálové z oblasti síťových bezpečnostních kamer slyšíme na kvalitu obrazu, proto jsme si ke spolupráci vybrali právě Canon, který je proslulý svým důrazem na kvalitu obrazu.," říká Justin Wheatley, ředitel vývoje společnosti Wavestore. "Díky portfoliu společnosti Canon můžeme nabídnout výkonná a snadno použitelná bezpečnostní řešení, která budou přínosem jak pro naše systémové integrátory, tak i zákazníky. Canon se svými partnery z oblasti správy video-obsahu spolupracuje průběžně a jejich požadavkům opravdu naslouchá, navíc v případě nutnosti provádí potřebné úpravy. Jsme rádi, že toto partnerství nám umožní nabízet společná řešení postavená na špičkové obrazové kvalitě technologií značky Canon."

 

"Úzká spolupráce s odbornými partnery, jako je Wavestore, potvrzuje náš závazek zdokonalovat bezpečnostní řešení pro trh se síťovými kamerami," říká Julian Rutland, ředitel pro plánování a strategii, Canon Europe. „Domníváme se, že přidaná hodnota, kterou můžeme díky tomuto partnerství nabídnout, je významnou konkurenční výhodou. Zákazníci tak mají jistotu, že naše produkty jsou se systémy partnerů opravdu kompatibilní, a to včetně plné podpory vestavěných analytických funkcí. Opravdu se těšíme na to, kam až nás může tato úzká spolupráce napříč Evropou zavést."

 

Obě firmy budou svoji společnou nabídku prezentovat na letošním veletrhu bezpečnostních technologií IFSEC, a to na stánku Canon (stánek č. F500). Návštěvníci tohoto veletrhu se mohou těšit na předvedení možností síťových kamer značky Canon, které budou zapojené do systému rozpoznávání obličeje od společnosti Wavestore. Vynikající obrazová kvalita technologií společnosti Canon umožňuje pokročilou detekci a zástupci Wavestore mimo jiné předvedou, jak lze uživatele upozornit na zjištění předem definovaných obličejů. 

 

Společnost Canon při vývoji síťových kamer využívá své sedmdesátileté špičkové zkušenosti z oblasti optiky, díky tomu tak přináší výjimečnou obrazovou kvalitu a nejlepší záznam za všech světelných podmínek. Produktová řada síťových kamer značky Canon se navíc může pochlubit snadnou instalací a podporou rozsáhlého záručního programu.

 

Zákazníci, partneři z oblasti správy video obsahu a systémoví integrátoři mohou další informace o síťových kamerách značky Canon získat na adrese

http://cpn.canon-europe.com/content/product/network_security_cameras.do

 

 

Tématické zařazení:

 » Články  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: