Canon uvádí dvě nové vysoce kompaktní síťové kamery s rozlišením 1,3 megapixelu a s pokročilými analytickými funkcemi - Články - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Články

Canon uvádí dvě nové vysoce kompaktní síťové kamery s rozlišením 1,3 megapixelu a s pokročilými analytickými funkcemi

19. června 2014, 08.22 | Canon Europe rozšiřuje svoji produktovou řadu síťových kamer o dva nové vysoce kompaktní modely s rozlišením 1,3 megapixelu. Kamery VB-S805D a VB-S905F jsou součástí nejnovější série S a vedle předností objektivů značky Canon přináší uživatelům i výhody, které souvisí s využitím dvou procesorů – obrazového a síťového.

Kamery VB-S805D a VB-S905F se mohou pochlubit podporou vysoce kvalitního sledování s detailními snímky a šesti inteligentními analytickými funkcemi. Vestavěná analýza obsahu videa umožňuje detekci pohybu, detekci opuštěných i odstraněných objektů, detekci neoprávněné manipulace s kamerou i detekci průchodu a hlasitosti. Nové modely jsou tak ideální pro bezpečnostní dohled v mnoha vnitřních prostorách - od malých obchůdků přes školící prostory až po restaurace.

 

Díky dvěma procesorům, DIGIC DV III a DIGIC NET II je práce s obrazem - od zachycení přes zpracování a kódování až po přenos - naprosto bezproblémová. Mezi další výhody dvojice procesorů patří vynikající výkon i při špatných světlených podmínkách, který umožňuje nasazení kamer v řešeních pro opravdový denní a noční provoz.

 

Kompaktní kamery VB-S805D a VB-S905F nabízí díky asférickým prvkům a vysokému indexu lomu kvalitní obraz s minimálním zkreslením a barevnou aberací. Širokoúhlé objektivy obou modelů se mohou pochlubit i průchodem více světla na snímač - výsledné záběry jsou tak jasnější a zřetelnější.

 

Kamery VB-S805D a VB-S905F pracují s rozlišením 1,3 megapixelu. Mezi základní charakteristiky obou modelů patří působivá kvalita obrazu, a to i při špatných světlených podmínkách. Funkce Auto Smart Shade Control přizpůsobuje v reálném čase parametry expozice a zlepšuje tak kresbu záběrů z tmavých a špatně osvětlených oblastí. Oba nové modely podporují dva toky video obsahu, a to typu H.264 při různých rozlišeních. Duální režim tak zvyšuje flexibilitu sledování i nahrávání.

 

„S cílem splnit požadavky trhu a našich zákazníků i partnerů jsme se zaměřili především na vestavěné analytické funkce," říká Julian Rutland, ředitel pro plánování a strategii společnosti Canon Europe. „Díky těmto novým kamerám můžeme nabídnout ucelenou soubor vysoce výkonných a inteligentních vlastností. Uváděné novinky jsou ideální pro zákazníky, kteří za přijatelnou cenu vyžadují kvalitu a bezpečnostní dohled v rozlišení HD."

 

Spolu se sérií síťových kamer VB-S přichází společnost Canon také s řadou specializovaného příslušenství. Zákazníci tak mohou Minidome kamery, kam spadá i nový model VB-S805D, využít v různých typech instalací. Mezi nové příslušenství patří závěsná montážní sada PC30-VB (umožňuje zavěšení kamer na vysoké stropy), sada pro povrchovou montáž  SS30-VB (umožňuje instalaci bez viditelné kabeláže) a montážní sada PS30-VB pro instalaci v rozvodných skříních.

 

Společnost Canon při vývoji síťových kamer využívá své sedmdesátileté špičkové zkušenosti z oblasti optiky, díky které přináší výjimečnou obrazovou kvalitu za všech světelných podmínek. Produktová řada síťových kamer značky Canon se navíc může pochlubit snadnou instalací, kompatibilitou s profilem S standardu ONVIF a podporou rozsáhlého záručního programu. Nové kamery budou v prodeji v průběhu srpna 2014.

 

Zákazníci, partneři z oblasti správy video obsahu a systémoví integrátoři mohou další informace o síťových kamerách značky Canon získat na adrese http://cpn.canon-europe.com.

 

 

Tématické zařazení:

 » Články  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: