Canon představuje pět nových špičkových projektorů - Články - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Články

Canon představuje pět nových špičkových projektorů

LX-MU500

8. prosince 2015, 08.04 | Canon představil pět nových projektorů ze své řady LV. Nové modely jsou navrženy tak, aby díky vylepšené konektivitě, vysokému jasu a flexibilním možnostem instalace splnily rozmanité požadavky, které mají zákazníci a integrátoři z oblasti podnikání a vzdělávání.


Canon představil rovněž dva nové profesionální prezentéry PR100-R a PR1000-R, které nabízejí špičkový design a funkce vyhovující všem potřebám při prezentacích.

 

Nejjasnější projektor Canon se dvěma lampami 
LX-MU700 je WUXGA projektor pro pevnou instalaci s nejvyšší úrovní jasu, jaký Canon zatím vyrobil. Při využití obou lamp má světelný rok 7 500 lumenů, proto je ideální pro rozlehlé místnosti s vysokou úrovní okolního světla. Použití dvou lamp navíc poskytuje i vyšší úroveň spolehlivosti. Jestliže jedna z lamp selže, může projektor pokračovat v prezentaci s druhou lampou.

LX-MU700 také podporuje sedm výměnných objektivů - od fixních čoček na krátkou vzdálenost až po ultra-dlouhé objektivy, takže umožní integrátorům zvolit správný objektiv s ohledem na projekční vzdálenost a okolní prostředí. Díky tomu mohou být projektory instalovány flexibilně a s dokonalou přesností. Zařízení používá dva šestibarevné rotační filtry optimalizované pro jasné barvy. Proto je ideální k instalacím vyžadujícím použití videa nebo počítačové grafiky. Pro snadné použití umožňuje LX-MU700 také uložit nastavení zaostření, zoomu a pozice objektivu.

 

Vylepšená konektivita 
Nejnovější modely řady LX podporují HDBaseT, nový standard konektivity umožňující přenos médií v HD kvalitě, zvuku i příkazových signálů na dlouhou vzdálenost prostřednictvím jediného LAN kabelu. LAN kabel může být dlouhý až 100 metrů, což výrazně zvyšuje pohodlí při konfiguraci systému a podporuje sdílení informací.

Dva nové modely - LV-WX310ST a LV-X310ST - jsou zároveň vybaveny rozhraním MHL, které umožňuje projekci obrazu z kompatibilních tabletů a smartphonů prostřednictvím HDMI portu. To je ideální pro posílení zapojení účastníků do prezentací - ať už ve třídách nebo v zasedacích místnostech.

Colin Boyle, European Product Marketing Specialist ve společnosti Canon Europe, říká: „Projektory, které dnes představujeme, demonstrují náš závazek sloužit různým potřebám našich koncových uživatelů a integrátorů. Tyto nejnovější modely cílí na rostoucí potřebu trhu na instalace s vysokým jasem a lepší konektivitou, jejichž zákazníci chtějí využívat projektory mnohem inovativnějšími cestami. Například pro účely lékařské odborné přípravy v nemocnicích nebo k zobrazování 3D obsahu. Tyto inovace také umožní systémovým integrátorům větší flexibilitu při konfiguraci systémů."

 

Špičkové profesionální prezentéry 
Canon PR100-R je prémiový profesionální prezentér. Díky jasnému LCD displeji a silnému laserovému ukazovátku vyhoví potřebám každé prezentace. Velký pracovní rozsah znamená, že prezentující může být vzdálen až 15 metrů od počítače a nemusí tak být omezen na své mobilitě.

Funkce Smart Timer umožňuje na prezentéru sledovat čas a nastavit si odpočet, po jehož uplynutí je prezentující upozorněn sérií vibrací. Prezentér má mnoho různých nastavení časovače, včetně například upozornění po uplynutí poloviny času, při zbývajících pěti minutách nebo v poslední minutě prezentace. Tyto časy signalizuje jedno, dvě nebo tři zavibrování.

 

PR100-R rovněž podporuje širokou škálu prezentačního softwaru včetně programů PowerPoint, Adobe Reader, Keynote a Preview. Nastavení je rychlé a snadné, stačí jen připojit USB adaptér k počítači a ten se postará o hladké propojení se zařízeními se systémy iOS a Windows¹. S funkcí Smart Presentation lze stisknutím tlačítka rychle přepnout na prázdnou obrazovku pro upoutání pozornosti publika na prezentujícího.

PR100-R se může rovněž pochlubit ergonomickým designem, jehož zakřivený tvar dobře padne do ruky. Snadno lze také dosáhnout na všechna ovládací tlačítka a uložit do ovladače USB adaptér.

Canon představil i svůj nový základní model prezentéru PR1000-R, který za dostupnou cenu nabízí rovněž některé z těchto skvělých funkcí, včetně snadného nastavení, kompatibility se zařízeními na platformách iOS a Windows, 10metrového dosahu a bezdrátových možností.

 

Další informace o nových přírůstcích modelové řady LV

  • LX-MU500- Nabízí WUXGA rozlišení a jasný širokoúhlý obraz s kontrastním poměrem 2 500:1. Tento model je zároveň přenosný, vhodný do firemního prostředí i škol.
  • LX-MW500- Promítá jasný a čistý obraz s WXGA rozlišením a kontrastním poměrem 3750:1. Tento model je přenosný a flexibilní, vhodný pro použití v zasedacích místnostech a ve třídách.
  • LV-WX310ST- Poskytuje jasný a čistý širokoúhlý WXGA obraz již od krátké projekční vzdálenosti. Je vhodný do korporátního prostředí i škol.
  • LV-X310ST- Nabízí XGA rozlišení a jasnou projekci od krátké projekční vzdálenosti. Jevhodný do korporátního prostředí i škol.

 

Tříletá záruka 
U všech nových modelů platí tříletá záruka na lampy, takže náklady na výměnu lamp jsou během prvních tří let od pořízení nového projektoru eliminovány. S novými modely řady LX mohou zákazníci využít rovněž rozšířenou záruku na zapůjčení náhradního projektoru, zatímco je jejich projektor v servisu. Tím se podstatně snižují náklady na provoz.

Všechny nové projektory budou dostupné od ledna 2016.

Nové profesionální prezentéry budou na trhu od poloviny března 2016.

 

Zdroj: canon.cz

 

Zdroj: http://www.canon.cz/about_us/press_centre/press_releases/business_solutions_news/2h15/5_new_projectors_2015.aspx

LX-MW500

LV-X310ST

LV-WX310ST

Tématické zařazení:

 » Články  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: