Canon na veletrhu IFSEC International bude vystavovat nejnovější bezpečnostní řešení - Články - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Články

Canon na veletrhu IFSEC International bude vystavovat nejnovější bezpečnostní řešení

17. června 2014, 10.40 | Canon Europe představí na letošním veletrhu IFSEC International svoji řadu síťových bezpečnostních kamer, a to včetně nejnovější série VB-S vysoce kompaktních kamer s rozlišením Full HD. Veletrh se koná ve dnech 17. až 19. června 2014 v londýnském konferenčním centru ExCel a Canon najdete na stánku F500.

Novou sérii VB-S vysoce kompaktních síťových kamer s rozlišením Full HD a vestavěnou analýzou obsahu videa představila společnost Canon na podzim loňského roku. Doplnila tak své dvě dosavadní řady kamer - sérii M, kam patří megapixelové kamery, a sérii H, která zahrnuje kamery s rozlišením Full HD. Nové kamery jsou určené pro vnitřní použití, především pro situace, které vyžadují utajené sledování specifických oblastí a předmětů. Uplatnění tyto kamery najdou především v maloobchodě, školících organizacích a obchodních firmách.

 

"Veletrh IFSEC International je nejen skvělou příležitostí, jak předvést naše nejnovější síťové kamery. Umožňuje nám setkat se se špičkovými odborníky z oblasti bezpečnosti a ledasco se od nich naučit," říká Julian Rutland, ředitel pro plánování a strategii společnosti Canon Europe. „Tato událost je vynikající platformou pro komunikaci s potenciálními i existujícími partnery a systémovými integrátory. A my tak můžeme lépe porozumět tomu, jak naše technologie pomáhají řešit problémy zákazníků těchto společností."

 

Přednosti svých integrovaných řešení budou na stánku společnosti Canon prezentovat také účastníci partnerského programu Canon Solutions Partners, konkrétně firmy Nedap, NETAVIS a Wavestore. Společnost Nedap návštěvníkům veletrhu představí své pokročilé řešení pro správu bezpečnosti a NETAVIS všechny zájemce seznámí se svým business intelligence řešením pro maloobchod. Obě tyto společnosti se přitom zaměří na výhody nejnovějších síťových bezpečnostních kamer značky Canon.  Návštěvníci veletrhu se mohou těšit i na předvedení přesnosti špičkových kamer této značky, které ve svém systému rozpoznávání obličeje využívá společnost Wavestore. Zástupci Wavestore budou mimo jiné demonstrovat i to, jak lze uživatele upozornit na zjištění předem definovaných obličejů.

 

Na konferenci vystoupí i zástupci významného zákazníka společnosti Canon, Britské knihovny. Odborníci z národní knihovny Velké Británie budou prezentovat své zkušenosti s využitím síťových bezpečnostních kamer značky Canon k ochraně své neocenitelné sbírky knih a rukopisů a zaměří se i na přínosy rozlišení Full HD.

 

Součástí živých ukázek společnosti Canon bude také zdůraznění vysoké kvality portfolia produktů a služeb z oblasti zpracování obrazu a široké škály technologických vylepšení, kam patří například:

  • Špičkový výkon za špatného osvětlení
  • Široký pozorovací úhel
  • Přesná reprodukce barev
  • Technologie Smart Shade Control (SSC)
  • Vzdálené otáčení a naklánění kamery, otáčení obrazu a ovládání zoomu
  • Vestavěná analýza obsahu videa

 

„Jsme hrdí na to, že můžeme návštěvníky veletrhu seznámit s naší nabídkou síťových kamer, které těží ze sedmdesátiletých zkušeností společnosti Canon v oblasti zpracování obrazu. Na veletrhu IFSEC International vystavujeme již pošesté a těšíme se, až předvedeme kvalitu našich technologií. Díky této kvalitě mají systémoví integrátoři a partneři k dispozici řešení, která jsou komplexnější a efektivnější než kdykoli předtím," dodává Julian Rutland.

 

Návštěvníci veletrhu se navíc mohou na stánku společnosti Canon setkat s technickými specialisty i odborníky na rozvoj prodejních kanálů, kteří budou připravení zodpovědět jakékoli dotazy. 

 

 

Tématické zařazení:

 » Články  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: