Canon na veletrhu IBC 2015 představí komplexní 4K řešení od objektivu po obrazovku - Články - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Články

Canon na veletrhu IBC 2015 představí komplexní 4K řešení od objektivu po obrazovku

IBC 2015

30. července 2015, 08.04 | Svá profesionální komplexní řešení pro 4K bude Canon Europe vystavovat na veletrhu IBC 2015, nejdůležitější světové akci pro filmové a televizní profesionály, která se koná v nizozemském Amsterdamu. Canon, vystavuje na IBC více než tři desetiletí a letos se pochlubí prvotřídním 4K řešením. Poprvé v Evropě představí komplexní systém pro 4K „od objektivu po obrazovku“ – 4K objektivy, snímače a referenční displeje.

 

Expozice Canon předvede mimo jiné i produkty pro snímání obrazu. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet 4K a Full HD zařízení Canon pro natáčení, kontrolu a střih záběrů. Mnoho živých ukázek také předvede nahrávání hraných filmů a dokumentů.

 

Řada produktů Canon Cinema EOS představená v roce 2011 za dobu své existence změnila práci video profesionálů díky špičkové technologii snímačů, tradiční kvalitě objektivů a inovativnímu vylepšení všech zařízení. V dubnu 2015 byla nabídka rozšířena o novou generaci 4K produktů, jako je například 4K videokamera EOS C300 Mark II a DP-V2410, odlehčený a přesto robustní 24" 4K displej. Obě tyto novinky budou v Evropě k vidění vůbec poprvé právě na veletrhu IBC.

 

„Svět objevil výhody použití rozlišení 4K a Canon vyvíjí produkty, které tyto potřeby profesionálů naplňují," říká marketingový ředitel společnosti Canon Europe Kieran Magee, a dodává: „Canon dospěl k závěru, že poptávka po produktech vyšší kvality neustále roste. Na letošním IBC proto budeme vystavovat kompletní nabídku nástrojů, které jsou zapotřebí k profesionální produkci 4K obsahu."

 

Na veletrhu si budou moci televizní a filmoví profesionálové vyzkoušet všechny produkty Canon s 4K a Full HD rozlišením, včetně nedávno představených fotoaparátů XC10 a EOS C300 Mark II. Stejně tak budou mít možnost seznámit se s celou nabídkou optických konstrukcí, například otestovat rozsáhlý sortiment objektivů, od televizních, přes filmové, až po EF objektivy.

 

Zdroj: canon.cz

 

 

 

Zdroj: http://www.canon.cz/about_us/press_centre/press_releases/consumer_news/news/4k_ibc2015.aspx

IBC 2015

Tématické zařazení:

 » Články  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: