Canon Junior Awards oceňuje mladé fotografy v rámci Czech Press Photo - Články - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Články

Canon Junior Awards oceňuje mladé fotografy v rámci Czech Press Photo

Martin Faltejsek - Mercedes-Benz Prague Fashion Week

22. prosince 2015, 09.56 | Canon je hrdým partnerem novinářské soutěže Czech Press Photo. Již osmým rokem oceňuje mladé talentované fotografy do 25 let v rámci speciální kategorie Canon Junior Awards.

 

Hlavní cenu v této kategorii letos získal Martin Faltejsek za sérii fotografií s názvem Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Dalšími oceněnými jsou Martin Červeňanský (Městští včelaři), Lukáš Mach (Panenky a Žítková) a Martin Krofta (Finále České ligy amerického fotbalu).

Slavnostní ceremoniál předání cen vítězům letošního ročníku Czech Press Photo se uskutečnil včera v Brožíkově síni Staroměstské radnice v Praze. Od dnešního dne je výstava vítězných prací oficiálně otevřena široké veřejnosti. Oceněná díla si budou návštěvníci moci prohlédnout v Křížové chodbě a Rytířském sále Staroměstské radnice až do 31. ledna 2016.

 

Smyslem prestižní fotožurnalistické soutěže Czech Press Photo je zprostředkovávat pohled na významné události roku a přispívat k rozvoji novinářské fotografie. Letošního 21. ročníku se zúčastnilo 278 fotografů s celkem 3700 fotografiemi. Vítězem hlavní ceny soutěže se stal Jan Zátorský se snímkem uprchlíků na maďarsko-srbské hranici. Ve videosekci pak bylo k vidění 52 videí od 38 autorů.

 

Přehled všech oceněných prací naleznete na stránkách soutěže Czech Press Photo.

 

Zdroj: canon.cz

 

 

Zdroj: http://www.canon.cz/about_us/press_centre/press_releases/consumer_news/news/junior_awards.aspx

Martin Faltejsek - Mercedes-Benz Prague Fashion Week

Martin Faltejsek - Mercedes-Benz Prague Fashion Week

Tématické zařazení:

 » Články  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: