Bezpečnost dokumentů zajištěna. Samsung rozšiřuje spolupráci se společností Ubiquitech - Články - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Články

Bezpečnost dokumentů zajištěna. Samsung rozšiřuje spolupráci se společností Ubiquitech

Samsung

26. května 2016, 08.32 | Samsung poskytuje zvýšenou bezpečnost a efektivitu tiskových služeb pro firemní zákazníky díky využití řešení pro správu tisku od společnosti Ubiquitech.

 

Společnost Samsung Electronics oznámila rozšíření spolupráce s dánskou nezávislou softwarovou společností Ubiquitech na řešeních pro správu tisku. Software společnosti Ubiquitech byl Samsungem certifikován pro multifunkční tiskárny včetně řady MultiXpress využívající chytré rozhraní Smart UX Center s operačním systémem Android. Díky nové dohodě bude Samsung schopen poskytovat lepší služby podnikovým zákazníkům využívajícím IBM Z a Power system solutions.

 

Prostřednictvím řešení správy tisku společnosti Ubiquitech mohou tiskárny Samsung pomoci zlepšit bezpečnost při tisku dokumentů ve firemním prostředí. Řešení identifikuje registrované uživatele a tisk nebo sdílení dokumentů umožňuje pouze autorizovaným osobám, čímž předchází úniku důvěrných informací. Navíc software Ubiquitech všechny úlohy zaznamená a zaregistruje. Uživatelé vidí kompletní přehled úloh na displeji Smart UX, předchází se tím duplicitnímu nebo zbytečnému tisku.

 

Ubiquitech řešení běží na systému Windows, IBM Power a IBM System Z, díky tomu je pro firmy implementace tiskáren Samsung velmi jednoduchá a v souladu s jejich aktuální IT strategií. Samsung předpokládá, že všichni zákazníci budou díky novému softwaru schopni centralizovat řízení tisku a zároveň tím sníží celkové náklady na vlastnictví (TCO) tiskáren.

 

„Silná a flexibilní řešení Ubiquitech umožňují firmám konsolidaci všech Windows tiskových serverů do jediného IBM System Z nebo Power platform. Mohou tak ušetřit značné částky," řekl Klaus Kristiansen, generální ředitel společnosti Ubiquitech.

 

„Bezpečnost je pro Samsung prioritou. Prostřednictvím strategického partnerství se společností Ubiquitech přináší Samsung vysoké zabezpečení, úspornost a snadno využitelné tiskové řešení, které dokonale vyhovuje potřebám IT a kancelářského prostředí," poznamenává David SW Song, senior viceprezident divize Printing Solutions Business společnosti Samsung Electronics.

 

Zdroj: samsung.com

Zdroj: http://www.samsung.com/cz/news/local/document-security-ensured-samsung-expands-cooperation-with-compamy-ubiquitech

Ubiquitech

Tématické zařazení:

 » Články  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: